28/11/2015 - Калейдоскоп борцівських турнірів

 

Калейдоскоп борцівських турнірів

Тиждень, що минув, ознаменувався великою кількістю борцівських турнірів різного рангу, у яких взяли участь наші спортсмени.

В Баку відбувся фінал традиційних змагань з серії Golden-Grand-Prix з вільної боротьби, у якому виступили троє представників «Спартака». Василь Шуптар (вагова категорія до 61 кг) виступив невдало. В ¼ фіналу він поступився бронзовому призеру цих змагань Давлету Ніязбекову (Казахстан) з рахунком 8 : 6. В першому поєдинку невдача спіткала ще одну спартаківку - Тетяну Кіт (вагова категорія 55 кг). Тетяна поступилася натуралізованій азербайджанці, бувшій українці Аліні Колесник з рахунком 0 : 6. Ця поразка стала великою несподіванкою, адже нещодавно на турнірі у Хмельницькому Тетяна легко виграла у цієї спортсменки з розривом у 10 очок. У підсумку Аліна завоювала 5 місце.

Трохи краще виступила у ваговій категорії 58 кг наша Тетяна Лавренчук. У кваліфікації Тетяна перемогла представницю Болгарії Евеліну Ніколову (12 : 4), але у ¼ фіналу вона програла майбутній чемпіонці цих змагань угорці Емес Барці (4 : 7). Програвати саме цій суперниці стало для Тетяни вже поганою традицією. Саме їй вона поступилась на Європейських іграх. Правда після цього, наша спортсменка продемонструвала справжню волю до перемоги. Мавра Еврі з Тунісу по ходу поєдинку вигравала 8 : 6, однак Тетяна зуміла покласти її на лопатки. На жаль, у бронзовому фіналі наша спортсменка поступилась іменитій і досвідченій шведці Йоханні Матсон.

 

 

У м. Красніку (Польща) завершився традиційний міжнародний турнір з вільної боротьби Кубок Землі Краснєцької у якому взяли участь спортсмени з Чехії, Білорусі, Литви, Латвії, України і клуби з Польщі. Срібну медаль у ваговій категорії до 74 кг виборов спартаківець Тарас Миськів, який у фіналі поступився литовському спортсмену.

 

 

У Білій Церкві пройшов турнір серед юніорів присвячений пам'яті Олександра Медведя. Серед спартаківців найкраще виступив Павло Білас, який виборов бронзу у ваговій категорії 96 кг.

 

 

21 - 22 листопада команда спартаківської СДЮШОР «Спартаківець» взяла участь у турнірі пам'яті тренера Богдана Сцібайла, який відбувся у Тернополі. Бронзову нагороду у ваговій категорії  50 кг виборов Олег Степюк.

 

 

25 - 27 листопада команда спартаківської СДЮШОР «Спартаківець» взяла участь у відкритому чемпіонаті центральної ради ФСТ «Спартак», який відбувся у м.Володимир-Волинському. Призерами цих змагань стали у ваговій категорії 40 кг Хоминець Олександра (Трускавець) - срібна медаль. Олександра у фіналі поступилась цьогорічній чемпіонці України Падошик Анастасії з Ковеля. Також срібну нагороду у ваговій категорії 44 кг виборола Шеремета Софія (Трускавець), яка у фіналі поступилася Ткачук Дані (Волинська обл.). Бронзову нагороду у ваговій категорії 52 кг отримала Ригель Мар'яна (с.Грімне).

 

 

У м. Рава-Руській урочисто відкрили черговий зал для змагань з вільної боротьби СДЮШОР «Спартаківець». Заняття у ньому буде проводити наш тренер Юрій Міщенко. В урочистостях з нагоди відкриття взяли участь мер міста Микола Зінько, наші гості з м.Хмельницького, які спеціально прибули на автобусі, директор СДЮШОР «Спартаківець» Ярослав Склярський. Для дітей була проведена естафета із загальнофізичної підготовки, а також борцівські змагання на колінах.