02/11/2015 - Чемпіонат України з сучасного п’ятиборства з серед юнаків та дівчат

 

Чемпіонат України з сучасного п'ятиборства з серед юнаків та дівчат

З 29 по 31 жовтня р. у м. Києві проходив чемпіонат України з сучасного п'ятиборства з серед юнаків та дівчат. Змагання включали три види: двоборство, триборство та чотириборство. У змаганнях двоборців взяли участь 28 учасників. У цьому виді команда львівських спартаківців з ДЮСШ «Фаворит» у складі Ільківа Валентина, Зубача Андрія та Паневника Дениса стали чемпіонами України. В особистому заліку наші спортсмени показали такі результати: Война Руслана стала срібним призером чемпіонату, Ільків Валентин - 4 місце, Зубач Андрій - 6 місце, Андрейків Святостав - 7 місце, Паневник Денис - 8 місце, Захарченко Максим - 19 місце.

У змаганнях з триборства наша команда у складі Зайцева Віталія, Малюги Данеїла та Кондратюка Дмитра стала бронзовим призером. В особистому заліку Зайцев Віталій став сьомим, Малюга Данеїл - восьмим, а Кондратюк Дмитро - дванадцятим.

У змаганнях чотириборців львівська команда у складі Дикого Олександра, Зведенюка Остапа та Книшевича Вадима вибороли срібні нагороди. В особистому заліку Дикий Олександр став третім, Зведенюк Остап - четвертим, а Книшевич Вадим - п'ятим.