26/10/2015 - Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків до 13 р.н та 15 р.н.

 

Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків до 13 р.н та  15 р.н.

Відмінні результати показали спортсмени ЛДЮСШ «Енергетик» на чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків  13 р.н. та 15 р.н., який відбувався з 20 по 23 жовтня у м. Кам'янець - Подільському. На цих змаганнях фізкультурно-спортивне товариство «Спартак» представляло три спортсмени: Котельчук  Володимир у ваговій категорії до 38 кг., Дідик Галина у ваговій категорії до 40 кг та Гринчук Юрій у ваговій категорії до 56 кг. Юні спортсмени показали свої кращі результати і завдяки чудовому виступу посіли заслужені високі місця на п'єдесталі пошани.

Чемпіонкою України стала Дідик Галина, яка у сумі двоборства показала результат 102 кг (49-53). Особливо хочеться відзначити Юрія Гринчука. Юрій не лише став чемпіоном України з відмінним результатом 156 кг у сумі двоборства (65-91), але й встановив рекорд України у поштовху для кадетів до 13 р.н., який тепер становить 91 кг. Бронзовим призером чемпіонату став  Котельчук Володимир, який у сумі двоборства набрав 88 кг (40+48).

Зазначимо, що вихованці ЛДЮСШ «Енергетик» прекрасно виступають на чемпіонатах України та міста завдяки хорошій професійних роботі  тренерів  та високій власній  мотивації. Адміністрація спортивної школи висловлює подяку усьому тренерсько - викладацькому складу за хорошу роботу . Наснаги у роботі!