19/10/2015 - Меморіал заслуженого тренера України В.Стадника

 

Меморіал  заслуженого тренера України  В.Стадника

16 - 17 жовтня 2015 р. у м. Хмельницькому відбувся відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед жінок «Меморіал заслуженого тренера України Стадника Володимира Станіславовича», у якому прийняли участь спортсменки з України, Польщі, Азербайджану та Румунії.

Львівську обласну організацію ФСТ «Спартак» представляли: Лівач Оксана, Лівач Марія вагова категорія до 48 кг, Демко Христина, вагова категорія до 53 кг, Кіт Тетяна вагова категорія до 55 кг, Лавренчук Тетяна, вагова категорія до 58 кг, Лисак Ангеліна, Соломія Вольська вагова категорія до 60 кг.

У вагові категорії до 48 кг Лівач Марія у фінальному поєдинку поступилася львів'янці Когут Олександрі  з рахунком  0 : 3.

Демко Христина у першому поєдинку програла спортсменці з Азербайджану Гурбановій  Лейлі і вибула з боротьби.

У ваговій категорії до 55 кг перемогла Тетяна Кіт, яка у фінальному поєдинку здолала представницю Львівщини Христину Березу.

Чемпіонкою у ваговій категорії до 58 кг  стала Тетяна Лавренчук, яка у фіналі на туше перемогла представницю Одеської області, заслуженого майстра спорту  Ганну Василенко.

У  ваговій категорії до 60 кг Ангеліна Лисак у фіналі з рахунком 1 : 7 поступилась представниці Львівщини Катерині Жидачевській. Соломія Вольська у боротьбі за бронзову винагороду з рахунком 3 : 8 програла спортсменці з Азербайджану Тетяні Омельченко.