05/10/2015 - Успішний виступ спортсменів ЛДЮСШ «ЕНЕРГЕТИК» на чемпіонаті Львівської області серед юнаків 2000 р.н. та 2002 р.н.

 

Успішний виступ спортсменів ЛДЮСШ «ЕНЕРГЕТИК» на чемпіонаті Львівської області серед юнаків  2000 р.н. та 2002 р.н.

4 жовтня відбувся чемпіонат Львівської області з важкої атлетики серед юнаків 2000 р.н. та 2002 р.н. Змагання проводилися в приміщенні ДЮСШ «Динамо». Події розгортались якнайкраще для спортсменів ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО ТОВАРИСТВА «СПАРТАК». У більшості вагових категорій важкоатлети ЛДЮСШ «Енергетик» посіли місця на п'єдесталі пошани. Загалом юні спартаківці здобули 13 медалей, з них 9 золотих, 3 срібних та 1 бронзова.

Нагороди найвищого ґатунку вибороли Дідик Галина, Короткевич Марія, Юркевич Діана, Галій Володимир, Гринчук Юрій, Паламар Михайло та Марусов Павло.

ЛДЮСШ «Енергетик» здобула також перемогу у загальнокомандному заліку. На другому місце ДЮСШ «Енергія», на третьому - ДЮСШ «Динамо».

Особисті показники наших юних спортсменів покращуються з кожним змаганням про що свідчить кількість переможців і призерів змагань різного рівня. Все це - результат кропіткої роботи наставників із своїми підопічними, зокрема, таких наших тренерів як Братко Сергій, Рекша Володимир, Червінський Юрій, Гентош Андрій та Гентош Володимир.

Адміністрація спортивної школи висловлює подяку усьому тренерсько - викладацькому складу за хорошу роботу. Наснаги у роботі!