29/09/2015 - Фінал XVII Всеукраїнської Спартакіади серед збірних команд державних службовців

 

Фінал XVII Всеукраїнської Спартакіади

серед збірних команд державних службовців

 

Протягом тижня з 22 по 26.09.2015 р. в м. Ужгороді тривали змагання XVII Всеукраїнської Спартакіади серед збірних команд державних службовців. До програми Спартакіади було включено 5 видів спорту, а саме: футзал, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки. Позмагатися в цих змаганнях до столиці Срібної землі прибуло 19 збірних команд областей України. Не змогли взяти участь у цих змаганнях лише команди Одеської, Дніпропетровської, Чернігівської, та Полтавської областей. На Урочистому відкритті змагань спортсменів вітали керівники Закарпатської облдержадміністрації, Національної агенції держслужби України  Міністерства молоді та спорту, Центральної ради ФСТ «Спартак». Крім цього приємною несподіванкою була участь в урочистостях консулів Угорщини та Словаччини, які в своєму виступі зазначили що для них це дуже цікавий спортивний захід і висловили надію що в наступних роках зможуть  співпрацювати з нашою країною в розробці спільних заходів .

Як завжди дуже цікаво проходили змагання з футзалу в яких взяло участь 18 збірних команд областей. Наша команда, кістяк якої складався з працівників головного управління державної казначейської служби впевнено перемогла в іграх попереднього відбіркового турніру Чернівецьку область з рахунком 4:0 та Миколаївську область з рахунком 4:2. В іграх фінальної частини не програвши ні однієї гри з командами Запорізької та Івано-Франківської областей зігравши з рахунками відповідно 0:0 та 1:1 наша команда опинилася на 3 місті з якого попала в розіграш лише 5-го місця з командою Вінницької області і переконливо її перемогла.

Наша волейбольна команда не змогла виступити в своєму кращому складі, так як два кращих гравця з поважних причин не змогли взяти участь у Спартакіаді, тому з одною перемогою над командою Чернівецької області вона посіла 16 місце з 18 команд.

Команда з настільного тенісу  була також послаблена з причини відсутності основних гравців  і посіла 16 місце, так як резервний гравець Назарків Тарас не зміг протистояти досвідченим суперникам.

Так само і  в шахах нашу команду не обминула участь попередників і вона  була представлена лише в чоловічому розряді представником  з Самбірського району - Василем Ладанаєм  який виборов 14 місце.

І лише в шашках у нас був бойовий склад де досвідчений багаторазовий учасник фіналів Всеукраїнських Спартакіад - Богдан Москаль, цього року виборов бронзову медаль, а в тандемі зі своєю напарницею Тетяною Карабін вони посіли 8 командне місце.

 

Заступник голови

 ЛОО ФСТ «Спартак»                              І.Власенко