29/09/2015 - Міжнародний турнір з вільної боротьби пам’яті Рідченко Ю. В.

 

Міжнародний турнір з вільної боротьби пам'яті  Рідченко Ю. В.

25 - 26  вересня 2015 року у м. Бровари відбувся традиційний міжнародний турнір з вільної боротьби пам'яті заслуженого тренера України,  МСМК, підполковника Рідченка Юрія Вячеславовича.  У змаганнях прийняло участь понад 350 учасників із усіх областей України та закордонні команди з Азербайджану, Молдови та Ізраїлю. Змагання пройшли на високому організаційному рівні, переможці та призери були нагородження медалями та цінними подарунками.

Спортсмени СДЮШОР «Спартаківець» учасники  турніру  здобули дві золоті нагороди:  Оксана Чудик, вагова категорія до 57 кг., Роман Вовчак вагова категорія до 62 кг., (тренери - викладачі Ткачишин С.І., Раковський О.Г.). Срібну нагороду здобула вихованка відділення з м. Соснівки Андріана Кушнір, вагова категорія до 32 кг.

Дві бронзові медалі вибороли спортсменки з Трускавця: Олександра Хоминець, вагова категорія до 37 кг (тренер - викладач Бирка А.Б.) та Софія Шеремета, вагова категорія до 40 кг (тренер - викладач Білас П.Л.).

Дирекція спортивної школи вітає переможців та призерів змагань  та бажає якісної підготовки та медалей на чемпіонаті  України, який відбудеться 27-31 жовтня у м. Бровари.