13/09/2015 - Василь Шуптар – бронзовий призер чемпіонату світу

 

Василь Шуптар - бронзовий призер чемпіонату світу

 

Приємна новина надійшла з американського Лас-Вегаса, де завершується світова першість з вільної боротьби. Наш земляк Василь Шуптар виборов бронзову медаль у ваговій категорії 61 кг.

            Жереб не був прихильним до нашого спортсмена, обираючи в суперники йому досвідчених борців. У кваліфікації Василь здолав представника Ірану Бехнама Ешага Ехсанпура - 10 : 6. В 1/8 фіналу суперником нашого спортсмена став чемпіон Європейський ігор росіянин Алєксандр Богомоєв. У запеклій сутичці Василь взяв гору з рахунком 4 : 3. У чвертьфінальній зустрічі наш земляк переміг представника Турції Муніра Ресепа Актаса - 2 : 0. На жаль, у півфіналі Василь у безкомпромісній і гострій боротьбі поступився спортсмену з Монголії Номіну Батболду. Сутичка за бронзову нагороду з представником Індії Байрангом Байрангом завершилась з рахунком 6 : 6, однак за останньою дією перемогу присудили нашому спортсмену. Переможцем у цій ваговій категорії став представник Азербайджану Хайджі Алієв.

Ми щиро вітаємо Василя Шуптара з відмінним результатом. Він вперше став призером чемпіонату світу і додав до бронзової нагороди Європейських ігор бронзу світової першості. Бажаємо нових яскравих перемог на найвищих світових спортивних форумах.