28/08/2015 - Ангеліна Лисак - чемпіонка світу

 

Ангеліна Лисак - чемпіонка світу

 

З 25 по 30 серпня у м. Сараєво (Боснія і Герцоговина) проходить чемпіонат світу з вільної боротьби серед кадетів і кадеток. Львівський «Спартак» на цих змаганнях представляли Ольга Загайська, Христина Демко і Ангеліна Лисак.

У ваговій категорії 46 кг Ольга Загайська у стартовому поєдинку поступилася майбутній чемпіонці світу японці Сузакі на туше. У другому поєдинку Ольга теж поступилася представниці Індії Томар і вибула з подальшої боротьби.

У ваговій категорії 52 кг Христина Демко теж програла японці Нанджо, яка у підсумку стала бронзовим призером цих змагань і припинила боротьбу. Зате у ваговій категорії 60 кг наша Ангеліна Лисак стала чемпіонкою. У 1/8 фіналу наша спортсменка з технічною перевагою перемогла туркеню Демір. В наступному поєдинку перед Ангеліною не встояла представниця Індії Нішу (перемога на туше). Півфінальна сутичка за участю нашої спортсменки теж завершилась туше. На цей раз вона святкувала перемогу над шведкою Сандал. У фіналі Ангеліна на залишила жодних шансів представниці Росії Марії Матюшенко, яку теж здолала улюбленим прийомом на туше. Спартаківка у відмінному стилі на одному диханні пройшла весь турнір і стала чемпіонкою світу. Нагадаємо, що перед цими змаганнями на початку серпня Ангеліна стала чемпіонкою Європи у Суботіце і ось нова вагома перемога. Хочеться також підкреслити, що у Сараєво наші спортсменки добиралися самотужки, машиною за кошти свого тренера Ореста Скобельського. 

Ми щиро вітаємо Ангеліну та її тренерів - Андрія Кушніра та Ореста Скобельського і бажаємо нових яскравих перемог.