16/08/2015 - Оксана Лівач – бронзовий призер чемпіонату світу

 

Оксана Лівач - бронзовий призер чемпіонату світу

 

У м. Сальвадор де Байя (Бразилія) проходить чемпіонат світу з вільної боротьби серед юніорів та юніорок. Чудовим результатом на цих змаганнях відзначилась львівська спартаківка Оксана Лівач. Слід зазначити, що Оксана вперше виступала у ваговій категорії 48 кг. До цього вона виступала у легшій категорії і тому вона боролася із суперницями, які були важчими за неї. Однак це не завадило Оксані показати справжній бійцівській характер.

Розпочала наша землячка з перемоги над азербайджанською спортсменкою А.Мамедовою - 5 : 1. На жаль, у наступній сутичці вона поступилася представниці Казахстану Іріні Борісовій (4 : 8), однак оскільки І.Борісова пройшла у фінал, Оксана отримала право продовжити боротьбу, чим і скористалася сповна. Спочатку Оксана «не помітила» на килимі представницю Індії Нітту, рахунок сутички 12 : 1. У поєдинку за третє місце спартаківка перемогла турецьку спортсменку Емін Демірхан 6 : 4. Перемогу у цій ваговій категорії святкувала представниця Японії Міхо Ігараші, яка перемогла кривдницю нашої спортсменки Іріну Борісову з рахунком 16 : 12.

Ми щиро вітаємо Оксану Лівач та її тренерів - Ореста Скобельського та батька Оксани - Василя Лівача з чудовим виступом на престижному світовому форумі і щиро зичимо нових яскравих перемог.