15/07/2015 - ІІІ Спартакіада Львівщини серед інвалідів праці «Сила духу»

 

ІІІ Спартакіада Львівщини серед інвалідів праці «Сила духу»

Львівська обласна організація ФСТ «Спартак» спільно з дирекцією фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у Львівській області та за підтримки управління молоді та спорту ЛОДА 14 липня 2015 року на базі палацу спорту «Україна» проводили ІІІ Спартакіаду Львівщини серед інвалідів праці «Сила духу». До програми спартакіади включено шість видів спорту: армспорт, гирьовий спорт, бомбаскет, дартс, настільний теніс, шахи. В змаганнях взяли участь 10 команд районів області (Буський, Городоцький, Дрогобицький, Жидачівський, Золочівський, Миколаївський, Пустомитівський, Стрийський, Турківський та Яворівський) та 3 команд міст обласного підпорядкування (Львів, Трускавець, Червоноград). Ці змагання в попередні роки набули великої популярності серед учасників які з нетерпінням чекали їх початку. На урочистому відкритті до учасників змагань з вітальним словом звернулись:  начальник управління молоді та спорту ЛОДА - Юрій Майборода, начальник фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у Львівській області - Орест Климкович, директор обласного центру інваспорт - Мирослав Ніколаєв. В кожному виді спорту точилася напружена боротьба де кожен хотів показати свій найкращій результат. Ці змагання крім фізичного гарту сприяли високому емоційному фону і кожен спортсмен не залежно від результату перебував у піднесеному гарному настрою.

В армспорті спортсмени змагалися в двох видах програми - боротьба лівою рукою та боротьба правою. В першому виді програми переможцем став Федір Маркович (Стрийський р-н) на другому місці - Андрій Хвостяк (Буський р-н) на третьому місці - Василь Кулинич (Дрогобицький р-н). по програмі боротьба правою рукою перемогу здобув Ігор Михайліцький (Золочівський р-н)  срібло виборов - Федір Маркович (Стрийський р-н) і Василь Гутий (Червоноград) замкнув трійку призерів.

В гирьовому спорті було всього чотири учасника де Мирон Михайлюк  (до 60 кг) з Дрогобцького р-ну і Федір Маркович (90+кг) зі Стрийського р-ну кожен в своїй ваговій категорії змагалися тільки за результат,  так як суперників у них не було, а в ваговій категорії до 90 кг першість між собою розіграли Василь Кулинич (Дрогобицький р-н) та Іван Гулядик (Червоноград), де сильнішим виявився спортсмен з Дрогобичини.

В змаганнях з бомбаскету серед чоловіків перемогу здобув Андрій Мостовий (Львів) другий результат показав Михайло Хавриляк (Червоноград) і третім був Сергій Курій (Буський р-н). Серед жінок конкурентів не було у Галини Марушки зі Стрийського р-ну, але показавши непоганий результат вона стала заслуженим переможцем змагань. У командному заліку кращим виявився тандем у складі Андрія Хвостяка та Сергія Курія з Буського р-ну. На другому місці закріпилася дружня команда з Червонограда у складі Стефана Делявського та Василя Гутого, і на третьому місці змішана команда з Дрогобицького р-ну та м. Червонограду в складі Ярослава Пріндина та Богдана Делявського.

Самими масовими виявилися змагання з дартсу, які цього року проходили у двох номінаціях 1-метання дротика з положення сидячі та метання дротика з положення стоячи. В першій номінації у чоловіків кращим виявився Ігор Михайліцький (Золочівський р-н) на другому місці опинився Василь Кулинич (Дрогобицький р-н) і на третьому місці закріпився Іван Козоріз з Пустомитівського р-ну. У жінок кращий результат показала Олена Харченко (Львів), Галина Купець (Жидачівський р-н)стала другою і Галина Марушка (Стрийській р-н) посіла третє місце. У другій номінації з положення стоячи кращий результат показав Стефан Делявський (Червоноград), Володимир Кобільник (Дрогобицький р-н) був другим і з третім результатом закінчив змагання Сергій Курій з Бузеччини. У жінок в цьому виді програми кращою стала Ірина Шульц (Трускавець) Олена Харченко (Львів) з мінімальним результатом поступилася переможниці і Галина Марушка (Стрийський р-н) виборола бронзу.

В змаганнях з настільного тенісу нажаль представниць прекрасної статі не було і тому чоловіки змагалися у двох підгрупах6 загальна група і візочники. Серед візочників перше місце виборов Андрій Мостовий зі Львова Степан Ханик з Пустомитівського р-ну поступився лідеру і став другим, і на третю сходинку пьєдисталу зайняв Андрій Войтович (Пустомитівський р-н) у другій підгрупі перемогу здобув Сегрій Гнатишин з Яворівського р-ну другим став його земляк Максим Хромов і третє місце посів Віктор Войтович з Червоногаду.

В змаганнях з шахів так само жінки не були представлені у змаганнях, а перемогу серед чоловіків святкувала шахова школа з Червонограду представники якої зайняли весь пьєдистал пошани 1місце - Іван Поголілець, 2місце - Степан Терех, 3місце - Василь Мавієнко.

В загальнокомандному комплексному заліку за підсумками всіх видів змагань перше місце виборола команда міста Червонограду, другими стали команда Стрийського району  і на третє місце виборола команда з Дрогобицького р-ну.  Львівяни були лише четвертими а серед районних команд кращий результат показала команда Пустомитівського р-ну. Всі переможці та призери були нагороджені медалями відповідного ґатунку. Команда з бомбаскебу з Бузеччини відзначена кубком, так само за особливе досягнення чоловіча команда Червонограду з шахів нагороджена кубком, і в загальнокомандному заліку кубками нагороджені команди м. Червонограду, Стрийського та Дрогобицького районів.

За результатами цих змагань буде сформована збірна команда Львівщини яка почне підготовку до фінальних змагань Всеукраїнської спартакіади яка відбудеться в вересні у м. Ужгороді.

 


ЗВЕДЕНА    ТАБЛИЦЯ

ІІІ Спартакіади Львівщини серед інвалідів праці "СИЛА ДУХА"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

команди

армспорт

гиря

бомбаскет

дартц

настільний теніс

шахи

сума очок

місце

ліва рука

права рука

вагова категорія

положення сидячи

команда

положення стоячи

положення сидячи

до 60 кг

до 90 кг

90+ кг

чоловіки

жінки

чоловіки

жінки

чоловіки

жінки

чоловіки

візочники

чоловіки

жінки

м

о

м

о

м

о

м

о

м

о

м

о

м

о

м

о

м

о

м

о

м

о

м

о

м

о

м

о

м

о

м

о

1

Львів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

35

 

 

 

 

 

 

2

30

10

18

1

35

4

25

1

35

 

 

 

 

178

4

2

Трускавець

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

35

 

 

4

25

 

 

 

 

 

 

 

 

60

9

3

Червоноград

4

25

3

27

 

 

1

35

 

 

2

30

 

 

2

30

1

35

 

 

6

22

 

 

3

27

 

 

1

35

 

 

266

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

1

Бродівський                  р-н

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

2

Буський                             р-н

2

30

 

 

 

 

 

 

 

 

3

27

 

 

1

35

3

27

 

 

11

17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

136

5

3

Городоцький                       р-н

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

25

 

 

25

12

4

Золочівський         р-н

 

 

1

35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

20

 

 

1

35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

90

8

5

Дрогобичиський                     р-н

3

27

 

 

1

35

2

30

 

 

9

19

 

 

3

13

2

30

 

 

2

30

 

 

9

19

 

 

5

23

 

 

226

3

6

Жидачівський            р-н

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

25

 

 

 

 

6

22

4

25

 

 

2

30

7

21

 

 

 

 

 

 

123

6

7

Миколаївський                р-н

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

20

 

 

5

23

 

 

 

 

 

 

43

10

8

Пустомитівський                    р-н

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

18

 

 

 

 

10

18

 

 

3

27

 

 

 

 

2

30

 

 

 

 

93

7

9

Стрийський                     р-н

1

35

2

30

 

 

 

 

1

35

5

23

1

35

 

 

5

23

3

27

7

21

3

27

 

 

 

 

 

 

 

 

256

2

10

Турківський                   р-н

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

22

 

 

22

13

11

Яворівський                      р-н

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

35

 

 

 

 

 

 

35

11

 

Заступник голови                                                   І.Власенко                           

Головний секретар                                                Г.Гев׳як