02/06/2015 - Чемпіонат України з сучасного п’ятиборства з естафет серед юнаків

 

Чемпіонат України з сучасного п'ятиборства з естафет серед юнаків

З 26 по 28 травня у Житомирі відбувся чемпіонат України з сучасного п'ятиборства з естафет серед юнаків. На цих змаганнях виступила велика група львівських спартаківців з ДЮСШ «Фаворит». У чотириборстві чемпіонами України у командних змаганнях стали Дикий Олександр і Книшевич Вадим. Їх товариші Кондратюк Дмитро, Малюга Даниїл та Зайцев Віталій стали четвертими у командних змаганнях у триборстві. Война Руслана також посіла четверте місце у двоборстві у міксі.

В особистому заліку найкращі результати продемонстрували Дикий Олександр і Война Руслана, які вибороли срібні нагороди. Бронзовими призерами у чотириборстві стали Куцериб Анна і Книшевич Вадим. Решта наших спортсменів виступили не так успішно: Кондратюк Дмитро став десятим, Малюга Даниїл дванадцятим і Зайцев Віталій - дев'ятнадцятим.

Добре зарекомендували себе наші спортсмени у естафетах. Книшевич Вадим і Горінчук Олександра стали срібними призерами у особистому заліку у чотириборстві. Бронзові нагороди у триборстві завоювали Малюга Даниїл, Кондратевич Дмитро і Зайцев Віталій. Дикий Олександр і Куцериб Анна стали п'ятими у чотириборстві.

За підсумками цих змагань Куцериб Анна, Дикий Олександр, Книшевич Вадим і Зведенюк Остап відібрані на чемпіонат Європи серед юнаків, який має відбутися в липні місяці у Празі (Чехія).