30/04/2015 - УСПІШНИЙ ВИСТУП ЛЬВІВСЬКИХ БАДМІНТОНІСТІВ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ СЕРЕД МОЛОДІ

 

УСПІШНИЙ ВИСТУП ЛЬВІВСЬКИХ БАДМІНТОНІСТІВ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ СЕРЕД МОЛОДІ

 

У місті Одесі завершився чемпіонат України з бадмінтону серед молоді 1997 р.н., на якому Львівщину представляли п'ятеро спортсменів ДЮСШ «Верховина» ФСТ «Спартак»: Шведов Ілля, Чакалов Олександр, Алтунян Роман, Жуцький Олег та Шаргородський Давид (тренери Гречанюк Оксана та Каратник Іван).

За підсумками змагань львівські спортсмени Роман Алтунян і Олександр Чакалов здобули срібну та бронзову медалі у парній категорії спільно із харків'янином Владиславом Стєріним та дніпропетровцем Іллею Колдомасовим. Інші результати наших бадмінтоністів у одиночній, парній та змішаній категоріях відповідно: Шведов Ілля - 5, 5, 9; Чакалов Олександр - 9, 3, 9; Алтунян Роман - 9, 2, 9; Жуцький Олег - 17, 5, 17; Шаргородський Давид - 17, 5, 9.

Вітаємо Алтуняна Романа із виконанням нормативу для присвоєння звання майстра спорту України.

Переможцями чемпіонату України серед молоді в одиночній категорії стали Данило Боснюк (Дніпропетровськ) і Марина Ільїнська (Харків), в парній категорії - Данило Боснюк, Олександр Колісник (Дніпропетровськ) й Анна Андрушко, Євгенія Паксютова (Дніпропетровськ), в змішаній парній категорії - Олександр Колісник (Дніпропетровськ) і Марина Ільїнська (Харків).

Детальніше із результатами змагань можна ознайомитися на сайті Федерації бадмінтону України за адресою: http://fbubadminton.org.ua/wp-content/uploads/2015/04/Champ_Ukraine_1997_2015.htm