06/04/2015 - Чемпіонат міста Львова та чемпіонат Львівської області з важкої атлетики серед кадетів

 

Блискуча весняна перемога спортсменів ЛДЮСШ «ЕНЕРГЕТИК» у змагання з важкої атлетики серед кадетів

У суботу 4 квітня 2015 р. у приміщенні ДЮСШ «Динамо» відбулися чемпіонат міста Львова та чемпіонат Львівської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат віком до 17 років. Львівську обласну організацію ФСТ «Спартак» представляло на змагання 20 учасників: 17 юнаків та 3 дівчини. Розпочала переможну ходу юна важкоатлетка Дідик Галина. У ваговій категорії до 42 кг Галина набрала у сумі двоборства 82 кг і виборола 1 місце.

Переможну естафету підхопила Короткевич Марія. У ваговій категорії  до 48 кг Марія з сумою двоборства 71 кг також стала чемпіонкою. Третю перемогу для «Спартака» серед дівчат у цей день забезпечила Юркевич Діана, яка виступала у ваговій категорії до 63 кг. Її сума двоборства 78 кг стала недосяжною для суперниць.

Серед юнаків до 17 років у ваговій категорії до 50 кг прекрасно виступили вихованці ЛДЮСШ «ЕНЕРГЕТИК». Усі місця п'єдесталу пошани були за спартаківцями. На першому місці фінішував Гринчук Юрій, Гондзьо Юрій став другим, а Галій Володимир виборов третє місце.

У інших вагових категоріях спартаківці також не залишились без нагород. У ваговій категорії до 56 кг третє місце посів Паламар Михайло. У ваговій категорії до 62 кг Маркевич Павло став другим, а його товариш Іваськів Віталій - третім. У ваговій категорії до 69 кг бронзовим призером став Тижбір  Євстахій. Золоту медаль здобув Марусов Тарас, який виступав у ваговій категорії до 94 кг. На завершення потішив Кінах Тарас, який став чемпіоном у ваговій категорії понад 94 кг.

Таким чином, спартаківці у чемпіонаті міста Львова здобули шість золотих, дві срібні та чотири бронзові нагороди. Всього - 12 медалей різного гатунку.

Аналогічний результат показали наші спортсмени і у чемпіонаті Львівської області. Тут також було здобуто 12 медалей: 6 золотих, 2 срібні та 4 бронзові. Таким чином, загалом на двох чемпіонатах спартаківці вибороли 24 медалі у різних вагових категоріях.

Такий результат дозволив вибороти перше загальнокомандне місце спортсменам ЛДЮСШ «ЕНЕРГЕТИК» ФСТ «Спартак» і у чемпіонаті міста Львова, і у чемпіонаті Львівської області.