23/03/2015 - IV Звітно-виборна конференція Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»

 

IV Звітно-виборна конференція Львівської обласної організації

фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»

 

19 березня у м.Львові відбулася IV звітно-виборна конференція Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак». У роботі конференції взяли участь 38 делегатів, які представляли профспілкові організації Львівщини, колективи фізкультури, спортивні клуби, структурні підрозділи Львівської обласної організації ФСТ «Спартак», спортивні школи, федерації з окремих видів спорту.

У звітній доповіді голови Львівської обласної організації ФСТ «Спартак» Віктора Первачука було зроблено розгорнутий аналіз основних напрямків діяльності товариства за період 2010 - 2014 рр.. Зокрема, спортивно-масова робота у колективах фізкультури, спільна діяльність з профспілковими комітетами підприємств, проведення фізкультурно-масових заходів різних рівнів (в т.ч. галузевих та міжгалузевих спартакіад), діяльність дитячо-юнацьких спортивних шкіл, розвиток спорту вищих досягнень. В цілому, незважаючи на складну економічну ситуацію в державі, керівництву товариства вдалось зберегти основні напрацювання і здобутки минулих років. Попри певний спад активності деяких профспілкових організацій в галузі фізкультурно-масової роботи, товариство шукає та знаходить можливості реалізації цього напрямку роботи. Розширилась мережа дитячо-юнацьких спортивних шкіл, відкриваються нові відділення з видів спорту, дещо пожвавилась робота з ігрових видів спорту (регбі, волейбол).

Добрі результати демонструють представники товариства на спортивних форумах найвищого рівня. Хороші результати досягнуто з таких видів спорту, як бокс, легка атлетика, карате, стрільба з лука. Традиційно сильними є спартаківські борці вільного стилю. Виступаючі в обговоренні були одностайними у високій оцінці роботи товариства і запропонували визнати його роботу задовільною. Делегати конференції обрали новий склад ради товариства, а також переобрали на новий термін головою Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Віктора Первачука.