09/03/2015 - Міжнародний турнір з вільної боротьби на призи триразового олімпійського чемпіона О.Медвідя

 

Міжнародний турнір  з вільної боротьби на призи

триразового олімпійського чемпіона О.Медвідя

 

6 - 7 березня  у Мінську відбувся традиційний міжнародний турнір серії Гран - Прі з вільної боротьби на призи триразового олімпійського чемпіона О.Медвідя. Цього року львівський «Спартак» на цих змаганнях представляло п'ятеро спортсменів.

У ваговій категорії 53 кг Ліля Горішня у підсумку посіла восьме місце. У першому поєдинку Ліля перемогла росіянку Вєтошкіну В., однак у другій поступилася бронзовій призерці цього турніру росіянці Малишевій Н.

Найкращий результат серед львів'ян показала Ірина Гусяк, яка виступала у ваговій категорії 58 кг. Ірина перемогла білоруску Іванову В, потім представницю Казахстану Хамеліс Ю., однак поступилася іншій казашці Абділдіній А. У сутичці за третє місце наша землячка перемогла угорку Рамону Галамбос. У підсумку в Ірини високе третє місце.

У ваговій категорії 63 кг Соломія Вольська посіла п'яте місце. Спочатку вона поступилася майбутній переможниці турніру Жаклін Рентерії з Колумбії, а потім програла бронзовій призерці турніру угорці Габріелі Флєш.

У змаганнях серед чоловіків Василь Шуптар, який змагався у ваговій категорії 61 кг, виборов п'яте місце. Василь на старті отримав дві перемоги, однак потім програв у сутичці за третє місце спортсмену з Казахстану Давлету Ніязбекову.

Ростислав Первачук у ваговій категорії 70 кг програв першу сутичку росіянину Гікінову Ш. і вибув з подальшої боротьби.