23/02/2015 - Міжнародний турнір з вільної боротьби серед юніорів

 

Міжнародний турнір з вільної боротьби серед юніорів

         18-19 лютого 2015 року у Кривому Розі пройшов  міжнародний турнір з вільної боротьби серед юніорів. Львівську СДЮШОР «Спартаківець» представляли 4 спортсмени: бронзова призерка чемпіонату світу та Європи 2014 року, майстер спорту Ангеліна Лисак (вагова категорія до 59 кг), бронзова призерка чемпіонату України серед молоді до 23-х років, майстер спорту Ірина Остапук (вагова категорія до  59 кг), чемпіон України серед кадетів 2014 року, учасник чемпіонату Європи Павло Білас (вагова категорія до 100 кг) та молодий перспективний спортсмен з м. Трускавця Олег Степ'юк (вагова категорія до 50 кг).

У підсумку Павло Білас посів друге  місце. У фінальній сутичці Павло програв з рахунком 1 : 8 представнику Харківської області,  чемпіону України серед кадетів 2014 р. (вагова категорія до 85 кг) Олександру Калініченку.

         Серед юніорок бронзову нагороду здобула  Ангеліна Лисак. У першому  поєдинку в запеклій боротьбі з рахунком 6 : 8 Ангеліна  поступилась чемпіонці України серед молоді до 23 років Тетяні Омельченко, а у наступних поєдинках перемогла представницю Азербайджану та львів'янку Ірину Остапук.