29/01/2015 - Перемоги у Чемпіонаті України

 

Перемоги у Чемпіонаті України

            27 - 30 січня 2015 р. у м. Бровари проходить чемпіонат України з вільної боротьби серед молоді до 23-х років. Традиційно, першими у боротьбу вступили жінки. У ваговій категорії до 53-х кг СДЮШОР «Спартаківець» представляла майстер спорту міжнародного класу Ліля Горішна (тренери : Раковський О.Г., Раковський В.Г.), яка стала переможницею змагань, здолавши достроково своїх суперниць за явною технічною перевагою. Перший поєдинок із Оленою Кремзер (Одеська обл.) завершився із рахунком  0 : 10. У ½ фіналу Ліля здолала представницю Житомирської обл. Дідківську Вікторію з рахунком  4 : 15, а фінальний поєдинок завершився перемогою з рахунком 0 : 10 над представницею Львова Березою Христиною.

         У ваговій категорії до 63 кг спортивну школу представляла майстер спорту Соломія Вольська (тренери  Скобельський О.З., Кушнір А.В.), яка теж здобула звання чемпіона України. Соломія у чотирьох поєдинках впевнено поборола усіх своїх суперниць. В першому поєдинку з рахунком  0 : 12  перемогла представницю  м. Києва Гарбузову Валерію та з рахунком 0 : 10  святкувала перемогу над  Дариною Стець (м. Київ).  У ½ фіналу  Соломія перемогла  Шакалову Катерину (Харківська обл.) з рахунком 1 : 10 , а у фіналі з рахунком 1 : 4 здолала  Лісовську Юлію (Херсонська обл.).

         Бронзову нагороду  у ваговій категорії до 60 кг виборола  майстер спорту Ірина Остапук (тренер Раковський О.Г.), програвши чемпіонці змагань, представниці Львівщини, Оксані Гергель.

         Колектив Львівської обласної організації ФСТ «Спартак» та СДЮШОР «Спартаківець» вітає спортсменок  та їхніх тренерів із перемогами, та   бажає добре підготуватися та успішно виступити у чемпіонаті Європи серед молоді, який відбудеться 24-28 лютого у Польщі.