10/11/2014 - Кубок України з бадмінтону

 

Кубок України  з бадмінтону

З 4 по 7 листопада в Харкові пройшов Кубок України  з бадмінтону. Змагання були особисті з командним заліком серед чоловічих та жіночих команд. Склад чоловічих команд був наступним: 3 команди Харкова, 3 команди Дніпропетровська та по одній команді з Вінниці, Львова і Миколаєва. Серед жіночих команд були: 4 команди Харкова, 2 команди Дніпропетровська, та по команді з Вінниці, Львова та Миколаєва. Серед учасників в особистих змаганнях були і представники інших міст України.

Львівську область представляли спортсмени Львівської обласної організації ФСТ "Спартак" ДЮСШ "Верховина" та Львівського державного університету фізичної культури - Джангобекова Христина, Лема Тетяна, Тодорук Владислав, Шведов Ілля, Чакалов Олександр, Алтунян Роман, Артьомова Аліна. Тренують наших спортсменів  Гречанюк Оксана Олексіївна, Ціж Любов Михайлівна, Каратник Іван Васильович і Джангобекова Христина Русланівна.

У командних змаганнях чоловіків перемогу святкувала перша команда Харкова, на другому місці перша команда Дніпропетровська і на третьому - друга команда Харкова. Серед жіночих команд першими також виявилась перша команда Харкова, на другому місці - друга команда Харкова, бронзовими призерами Кубка стала перша команда Дніпропетровська.

В особистих змаганнях серед чоловіків володарем Кубку України став Атращенков Валерій (Харків); на другому місці - Конов Віталій (Харків), третім фінішував Лєонов Кирило (Дніпропетровськ). Серед жінок перемогла  Улітіна Марія (Дніпропетровськ); на другому місці фінішувала  Гуща Вікторія (Миколаїв), а третьою стала Джангобекова Христина (Львів).

В парній чоловічій категорії призові місця розподілилися так: 1 місце вибороли Мартиненко Микола / Зінухов Андрій (Дніпропетровськ), 2 місце - Атращенков Валерій / Натаров Генадій (Харків), на третьому місці - Конов Віталій / Нестеренко Кирило (Харків). В парній жіночій категорії володарями Кубку України стали Улітіна Марія / Рудь Марія (Дніпропетровськ), 2 місце - Жаркая Єлизавета / Ільїнська Марина (Харків), на третьому місці - Прус Олена / Надточій Ольга (Харків).

У підсумку наші земляки у командних змаганнях серед чоловіків посіли сьоме місце, а серед жінок - шосте місце.

В особистому заліку львів'яни показали такі результати: Джангобекова Христина - 3 місце в одиночній категорії та 7 місце в парній категорії; Тодорук Владислав - 33 місце в одиночній категорії та 13 місце в парній категорії; Лема Тетяна - 25 місце в одиночній категорії та 13 місце в парній категорії; Шведов Ілля - 21 місце в одиночній категорії та 13 місце в парній категорії; Чакалов Олександр - 25 місце в одиночній категорії та 11 місце в парній категорії; Алтунян Роман - 21 місце в одиночній категорії та 11 місце в парній категорії; Артьомова Аліна 25 місце в одиночній категорії та 13 місце в парній категорії.

За команду Вінниці виступав студент ЛДУФК, представник ДЮСШ "Верховина" (Львів) та ДЮСШ "Колос" (Вінниця) Гуркало Владислав. В одиночній категорії Владислав став дев'ятнадцятим, а в парній категорії - шостим.