03/11/2014 - Відкритий чемпіонат Львівської обласної ДЮСШ з бадмінтону серед юнаків і дівчат

 

30 жовтня 2014 року в залі Львівської ОДЮСШ відбулися змагання - Відкритий чемпіонат Львівської обласної ДЮСШ з бадмінтону серед юнаків і дівчат 2002 р.н. і молодші та 2005 р.н. і молодші. В змаганнях прийняло участь 37 дітей з таких команд: Львівської ОДЮСШ, ДЮСШ "Верховини", ДЮСШ м. Борислава, ЗОШ № 65.

Львівську обласну організацію ФСТ "Спартак" ДЮСШ "Верховина" представляли такі спортсмени: Конєв Олег, Ключковський Мирослав, Франків Едуард, Яцишин Ірина, Лех Божена, Гаталевич Олена, Парфьонова Вікторія, Горлов Ілля, Горлова Валентина, Чирун Олександр, Ріпак Павло, Гарасим Андрій, Полийчук Віка і Сенчишин Вероніка.

В категорії 2002 р.н. і молодші проводилися зустрічі в трьох категоріях: одиночних, парних, змішаних. В категорії 2005 р.н і молодші змагання проводили тільки в одиночній категоріях. Спартаківські бадмінтоністи зайняли такі місця: Олег Конєв - 2 місце в одиночній категорії, 3 місце в парній категорії, 2 місце в змішаній категорії; Мирослав Ключковський - 1 місце в одиночній категорії, 2 місце в парній категорії, 1 місце в змішаній категорії; Едуард Франків - 9 місце в одиночній категорії, 2 місце в парній категорії; Ірина Яцишин - 3 місце в одиночній категорії, другі місця в парній та змішаній категоріях; Божена Лех - 1 місце в одиночній категорії, 2 місце в парній категорії, 6 місце в змішаній категорії; Олена Гаталевич - 13 місце в одиночній категорії, 5 місце в парній категорії, 11 місце в змішаній категорії; Вікторія Парфьонова - 5 місце в одиночній та парній категоріях, 12 місце в змішаній парі; Ілля Горлов - 4 місце в одиночній категорії; Валентина Горлова - 3 місце в одиночній категорії; Олександр Чирун - 1 місце в одиночній категорії та 3 місце в парній категорії; Павло Ріпак - 3 місце в одиночній категорії; Андрій Гарасим - 6 місце в одиночні категорії; Віка Полийчук - 1 місце в одиночній категорії; Вероніка Сенчишин - 4 місце в одиночній категорії.

Вітаємо спортсменів та тренерів - Джангобекову Христину Русланівну, Ціж Любов Михайлівну, Гречанюк Оксану Олексіївну, Каратника Івана Васильовича з успішним виступом на змагання