03/11/2014 - Турнір з кікбоксингу «Слава нескорених»

 

1 - 2 листопада у м.Стебнику відбувся турнір з кікбоксингу «Слава нескорених». У змаганнях взяли участь представники усіх вікових груп. Вдало виступили на цьому турнірі спортсмени ДЮСШ «Фаворит». У змаганнях серед юнаків відзначилися Наконечний Максим і Грицьків Ростислав, які здобули перші місця відразу у двох видах програми - семі і лайт. Дещо поступилася їм Ганна Чичкань, яка перемогла у лайт і стала другою у семі. Бронзові нагороди також у цих двох видах програми вибороли Максим Чабан і Олег Скупейко. Найбільшу колекцію нагород у цій віковій категорії серед львів'ян отримав Анатолій Кучинський. Він став чемпіоном у лайт, та другим у семі і фул.

У змаганнях серед молоді львівські спартаківці вибороли три золота. Першими стали Валерій Лавріненко (фул), Андрій Рабець (лайт) і Андрій Овчаренко (семі). Окрім цього Андрій Овчаренко став другим у лайті, а Андрій Рабець - третім у семі. Без золота, але також з нагородами завершив турнір ще один львів'янин - Данило Зирянов. Данило став другим в лайті і третім - в семі.

Єдиним представником «Фаворита», якому вдалося «зачепитися» за п'єдестал пошани у змаганнях серед дорослих став Володимир Герош. Він став чемпіоном у лайт і другим - у семі.