27/10/2014 - Старти львівських бадмінтоністів

 

Старти   львівських   бадмінтоністів

 

З 21 по 24 жовтня 2014 року в Дніпропетровську відбувся Особистий Чемпіонат України серед юнаків і дівчат 2000 року народження з бадмінтону. Львівську область представляв спортсмен Львівської обласної організації ФСТ "Спартак" ДЮСШ "Верховина" - Шаргородський Давид (тренер Гречанюк Оксана Олексіївна).

Абсолютним переможцем чемпіонату України з бадмінтону став Данило Боснюк (Дніпропетровськ-Лисичанськ, тренери Кондратюк О.О. і Мізін М.Г.). Він переміг в одиночній категорії, був найсильнішим в парі з Данило Шевченко (Дніпропетровськ, тренер Сємєнюта В.В.) і в змішаній парі разом з Анастасією Соболєвою (Лисичанськ, тренер Кондратюк О.О.).

В одиночній категорії серед дівчат перемогла Дарія Галіцина (Харків, тренери Стєрін М.Б. і Діптан А.І.), а в жіночій парній категорії чемпіонками стали Марія Брагар і Єлизавета Шаповалова (Дніпропетровськ, тренери Селіванова В.В. і Плітко І.Н.)

Підсумки виступу на цих змаганнях львівського спортсмена: Давид Шаргородський в одиночній категорії посів дев'яте місце; в парній категорії разом з Данилом Шаповаловим (Дніпропетровськ) виборов срібну медаль чемпіонату України; у парі  з Яною Галицькою (Вінниця) посів дев'яте місце.

Вітаємо спортсмена та тренерів - Гречанюк Оксану Олексіївну, Каратника Івана Васильовича та Джангобекову Христину Русланівну із здобуттям медалі на Чемпіонаті України.

 

 

24 - 25 жовтня 2014 року у Вінниці відбувся Чемпіонат Вінницької області з бадмінтону. Львівський державний університет фізичної культури представляли спортсмени Львівської обласної організації ФСТ "Спартак" ДЮСШ "Верховина" - Гуркало Владислав (43 група ФФВ) та Тодорук Владислав (3 група ФФВ). Згідно результатів змагань Владислав Гуркало зайняв в одиночній категорії 2 місце та 2 місце в парній категорії, а Владислав Тодорук - 5 місце в одиночній категорії та 5 місце в парній категорії.

 

 

 

26 жовтня 2014 року у Львові в спортивному залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася  Відкрита першість ЛНУ імені Івана Франка у змішаній категорії з бадмінтону. Серед учасників були представники ЛНУ ім. Івана Франка, ЛДУФК, НУ «ЛП», ЛНМУ, м. Дрогобича, ДЮСШ "Верховина", СК «Бузувіри». Всього участь у змаганнях взяли 23 пари.

Результати виступів представників Львівської обласної організації ФСТ "Спартак" ДЮСШ "Верховина" такі:  Ціж Любов Михайлівна (тренер) разом з Прудивусом Андрієм вибороли золоті медалі першості; Алтунян Роман і Артьомова Аліна завоювали срібні медалі; Гречанюк Оксана Олексіївна (тренер) разом з Каратником Іваном Васильовичем (тренер) вибороли бронзові медалі; Чакалов Олександр і Жуцький Олег зайняли 4 місце; Шведов Ілля і Любінська Марта зайняли 5 місце; Палюх Назар і Лема Тетяна - 8 місце; Шаргородський Давид і Ширий Руслан - 9 місце.