14/10/2014 - Змагання бадмінтоністів

 

З 7 по 9 жовтня 2014 року в Миколаєві відбувся Чемпіонат України з бадмінтону серед юнаків 1999 року народження. В змаганнях взяли участь 35 хлопців та 33 дівчини з команд Миколаївської, Львівської, Харківської, Вінницької, Дніпропетровської, Черкаської областей. Львівську область представляли спортсмени Львівської обласної організації ФСТ "Спартак" ДЮСШ "Верховина": Алтунян Роман, Жуцький Олег, Стрийський Андрій, Клюк Ірина, Артьомова Аліна (тренер - Гречанюк Оксана Олексіївна).

Абсолютним переможцем чемпіонату України з бадмінтону став Ковальов Дмитро, який переміг в одиночній категорії. Дмитро також став переможцем чемпіонату в парі з Рожко Володимиром і в змішаній парі з Масайло Валерією. Усі чемпіони - представники Миколаєва і тренують їх Косєнчук Сергій Миколайович та Косєнчук Світлана Юріївна.

В жіночій одиночній категорії перемогла Марина Ільїнська, вона ж стала чемпіонкою і у парних змаганнях разом з Даною Гриненко. Обидві чемпіонки представляли Харків, їх тренують Стєрін Михайло Борисович і Крючкова Анна Радіоновна.

Результати змагань львівських спортсменів. Алтунян Роман в одиночній категорії виборов срібну медаль чемпіонату України. В парній категорії разом з Агафоновим Владиславом (Вінниця) хлопці вибороли бронзові медалі чемпіонату. Ще одну бронзу Роман отримав за результатами змагань у змішаній парі разом з Артьомовою Аліною.

Жуцький Олег в одиночній категорії зайняв 17 місце, в парній категорії разом з Стрийським Андрієм - 9 місце, в змішаній-17 місце. Стрийський Андрій в одиночній категорії зайняв 17 місце, в парній категорії - 9 місце, в змішаній-17 місце. Артьомова Аліна в одиночній категорії зайняла 9 місце, в парній - 5 місце, в змішаній - 3 місце. Клюк Ірина в одиночній категорії зайняла 17 місце, в парній - 5 місце, в змішаній - 17 місце.

Вітаємо спортсменів та тренерів - Гречанюк Оксану Олексіївну, Ціж Любов Михайлівну, Каратника Івана Васильовича, Джангобекову Христину Русланівну із здобуттям медалей Чемпіонату України.

 

 

 

 

12 жовтня 2014 року у м.Львові відбулася Відкрита першість Львівського національного університету імені Івана Франка в парній категорії з бадмінтону. Серед учасників були представники ЛНУ ім. Івана Франка, ЛДУФК, Національного університету «Львівська Політехніка», м. Дрогобича, ДЮСШ "Верховина", СК «Бузувіри». Львівську обласну організацію ФСТ "Спартак" ДЮСШ "Верховина" представляли як спортсмени так і тренери. Представники ДЮСШ «Верховина» не лише взяли активну участь у змаганнях, але й допомагали у їх організації.

Результати виступів представників ДЮСШ "Верховина" такі. Чемпіонами відкритої першості стали дві наші пари: Гречанюк Оксана Олексіївна (тренер) разом з Ціж Любов Михайлівною (тренер), а також Каратник Іван Васильович (тренер) разом з Шведовим Іллею. Бронзовими призерами чемпіонату стали Тодорук Владислав разом з Алтуняном Романом. Панін Андрій разом з Палюхом Назаром зайняли 5 місце, а Стрийський Андрій разом з Жуцьким Олегом зайняли 11 місце.