14/10/2014 - Чемпіонат України з вільної боротьби серед молоді

 

Чемпіонат України з вільної боротьби серед молоді.

8-10 жовтня у м. Харкові відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед молоді 1992-97 рр. н., у якому взяли участь десять представників СДЮШОР «Спартаківець» ( 5 чоловіків і 5 жінок).

Серед жінок слід відзначити чемпіонку України Лілію Горішну, яка виступала  у ваговій категорії до 55 кг. На шляху до першого місця Ліля подолала чотирьох спортсменок.  У фіналі зустрілась із представницею Київської області Анастасією Кравченко, яку перемогла достроково на туше.

Срібну та бронзову нагороди спартаківській команді принесли сестри Остапук Ірина (вагова категорія до 60 кг.) та Остапук Настя (вагова категорія до 53 кг.) Срібну нагороду виборола Тетяна Кіт  (вагова категорії до 58 кг.), яка  поступилась в фінальному поєдинку з мінімальним рахунком 0 : 3  представниці Львова динамівці Лавренчук Тетяні.

Чоловіки на цьому чемпіонаті не відзначилися призовими місцями. Найкращого результату досягли : Ашарін Роман, (вагова категорія до 52 кг.)  - 4 місце, Джелема Артем, (вагова категорія до 61 кг.)  - 5 місце, та Чегус Микола (вагова категорія до 65 кг.)  - 5 місце.