29/10/2010 - Положення про проведення VІІ обласної міжгалузевої Спартакіади ЛОО ФСТ «Спартак»

 

Положення про проведення VІІ обласної міжгалузевої Спартакіади Львівської обласної організації ФСТ «Спартак» серед збірних команд галузевих обкомів профспілки, присвяченої 75-річчю утворення фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

1. Мета та завдання.
  На виконання Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту у Львівській області на 2007-2011роки. (Рішення № 196 від 13 березня 2007року.). Ставиться завдання з реалізації наступних цілей:
- широке залучення працівників підприємств до активних занять фізичною культурою та спортом, зміцнення їх здоров'я засобами фізичної культури і спорту;
- створення умов для підняття рівня фізкультурно-оздоровчої спортивно-масової роботи;
- розвиток найбільш популярних масових видів спорту, пропаганда здорового способу життя.
2. Керівництво проведення змагань.

Загальне керівництво організацією, підготовкою та проведенням змагань здійснює оргкомітет, затверджений президією облради «Спартак».Безпосереднє проведення змагань покладається на суддівську колегію, затверджену організатором змагань.
Контроль за відповідністю учасників змагань, поданими збірними командами заявок здійснюється мандатною комісією, склад якої затверджується президією облради «Спартак».В період проведення фінальних змагань мандатна комісія розподіляє своїх представників за всіма видами спорту.
3. Терміни та місце проведення змагань.

Місце проведення змагань: м.Львів, вул.У.Самчука,14 (Стрийський парк) спортивний комплекс Національного університету «Львівська політехніка» Дата проведення змагань - 06-07 листопада2010 року.
05.11.2010р. - працює мандатна комісія 10.00-15.00.(Клепарівська 39А, велотрек СКА 2-й поверх, ФСТ «Спартак») Команда яка не пройшла мандатну комісію до змагань не допускається.
06.11.2010р.- з 10.00 до11.00 реєстрація команд; 11.30 -Урочисте відкриття; 12.00год. - початок змагань.
07.10.2010р..- 10.00 - початок другого дня змагань, 16.00 год- урочисте закриття Спартакіади; нагородження переможців та призерів.
4. Учасники та умови проведення.
До участі в змагання допускаються команди обкомів профспілки працівників: держустанов, авіапрацівників, охорони здоров'я , ВАТ Львівгаз», Львівська дирекція УДППЗ «Укрпошта», Львівська дирекція ВАТ «Укртелеком», Львівська філія 
 державного підприємства «Український державний центр радіочастот»; «Львівгазвидобування», «Львівтрансгаз», геології та геодезії, автомобільного транспорту та шляхового господарства, працівників фінансових та банківських установ, житлово-комунальних установ, культури, кооперації та інших форм власності, нафтової і газової промисловості, торгівлі та громадського харчування, інноваційних та малих підприємств, спільних підприємств та підприємств, які співпрацюють з Львівською обласною організацією ФСТ «Спартак».
Змагання проводяться серед збірних команд галузевих підприємств, учасники яких за станом здоров'я допущені лікарем.
До програми спартакіади входять: фут зал, волейбол, настільний теніс, гирьовий спорт, шахи, шашки, боулінг (поза заліком) 
Для міських регіональних організацій ФСТ «Спартак»: шахи, шашки, настільний теніс.
   
   
Таблиця №1
Кількісний склад для збірних команд.

№ Види спорту      К-ть учасн. Стать М/Р
1 Футзал                8 чоловіки -
2 Волейбол            8 мікс -
3 Настільний теніс 2 Чоловік + жінка +
4 Шашки                2 Чоловік + жінка +
5 Гирьовий спорт  1 1чоловік -
6 Шахи                  2 Чоловік + жінка +
7 Боулінг               5 3 чол.+2 жін. +

 До змагань допускаються команди, укомплектовані учасниками, які пропрацювали в галузі не менше шести місяців. Члени збірних команд України та гравці вищих ліг до змагань не допускаються.
 Змагання з видів спорту проводяться згідно з діючими правилами змагань. Зміни до умов проведення змагань залежно від кількості заявлених учасників та інших обставин вносяться оргкомітетом.
 Всі учасники фінальних змагань повинні мати єдину спортивну форму та логотип із назвою установи; необхідний спортивний інвентар: м'ячі, ракетки,комплекти шашок з годинником.
 При проходженні мандатної комісії необхідно мати посвідчення чи довідку з місця роботи, яка підтверджує належність учасника до даної галузі.
 Кількісний склад команди визначений Таб. №1 + тренер-представник.
 Учаснику дозволяється виступати не більше, як в двох видах програми, якщо це дозволяє розклад змагань.
  Головний суддя приймає протести в письмовій формі тільки від представників команди не пізніше ніж за 30 хв після закінчення змагань з даного виду спорту.

5. Умови визначення переможців змагань та нагородження.
Залік проводиться по двох групах окремо:
 1. галузеві профспілки і підприємства; 
2. регіональні міські організації ФСТ «Спартак»;
У кожному виді спорту, які входять до програми спартакіади визначається:
- особиста першість;
- командна першість;
- загальнокомандна першість.
Особиста першість у кожному виді визначається згідно діючих правил змагань з видів спорту
Переможці та призери змагань нагороджуються медалями, дипломами відповідних ступенів ФСТ «Спартак» та цінними подарунками.
Команди, які посіли з першого по третє місце у загальнокомандному заліку нагороджуються кубками та дипломами відповідних ступенів. Кандидатів на нагородження пам'ятними призами визначає оргкомітет та головна суддівська колегія.
Загальнокомандне місце визначається за найменшою сумою очок, набраних учасниками команд у видах спорту. До заліку йдуть 9 кращих результатів. У кожному виді нараховується очки відповідно таблиці (Дод.№ 4).Якщо в одному з видів програми команда не брала участі тоді нараховуються штрафні очки по кількості команд, які беруть участь у змаганнях плюс одне штрафне очко. За однакової кількості очок у комплексному заліку перевагу одер жують команди, які посіли більше перших місць, якщо ці показники теж одинакові враховують ся другі місця і т.д. При рівності цих показників перевага надається команді, яка посіла вище місце з футзалу.  

6.Терміни подання заявок
.
  Попередні та іменні заявки від галузей (форма №1) подаються 30 жовтня 2010року.
за адресою: м.Львів, вул. Клепарівська, 39-а. Телефон для довідок - 233-51-57.
Міські регіональні організації надсилають заявку по електронній пошті або факсом.
 Мандатна комісія не дає допуску до змагань особам, які не працюють в даній галузі. У випадку порушення Положення про проведення Спартакіади мандатна комісія має право не допускати (знімати) команду із змагань на будь-якій стадії їх проведення. Якщо представник команди оскаржує рішення мандатної комісії про недопущення (зняття) до початку змагань, остаточне рішення з цих питань приймає головний суддя спартакіади. 
Команди ,які не пройшли мандатну комісію до змагань - не допускаються.

7. Умови прийняття команд.

Витрати по безпосередньому проведенню змагань (нагородження переможців та 
призерів змагань, оплата суддів, обслуговуючого персоналу, оренда спортивних споруд, автотранспорту, рекламних матеріалів та інших витрат щодо підготовки та проведення змагань здійснюється згідно кошторису. Витрати пов'язані з відрядженням команд (проїзд, добові) за рахунок галузей які відряджають
 Для участі у змаганнях Вам необхідно оплатити стартовий внесок у розмірі 1000(одна тисяча) гривень на розрахунковий рахунок ЛОО ФСТ «Спартак»:
р/р 260046513 в ЗАТ АКБ «Льві» МФО 325268 ЄДРПОУ 26361014. - гроші 
будуть використані для придбання нагородної атрибутики , оренду спортивних споруд, оплату роботи суддівських бригад.

8. Програми змагань з видів спорту.
Шахи:
Особисто командні, склад команди 2 особи-1 чоловік, 1 жінка; особисті змагання серед чоловіків та жінок проводяться окремо. Система проведення змагань визначається суддівською колегією в день приїзду на змагання.
Волейбол (мікс):
Змагання командні. Склад команди - 8 чоловік незалежно від статі зустрічі проводяться з 3 партій, у відповідності до сучасних правил змагань; Система проведення змагань визначається суддівською колегією в день приїзду на змагання.
Гирьовий спорт
. Склад команди - згідно з таблицею кількісного складу. Вагові категорії - до 70 кг, до 90 кг, понад 90 кг.
Усі учасники проходять зважування за годину до початку змагань. 
Під час зважування проводиться жеребкування. Змагання проводяться з гирею вагою 24 кг. Кожному учаснику на виконання вправи надається 10 хвилин. Вправа "ривок" виконується однією, потім другою рукою на більшу кількість разів у сумі підйомів лівою і правою руками.
Командна першість визначається за найбільшою сумою очок, набраних спортсменами. У випадку рівності очок у двох або більше команд, перевага надається команді, яка більше І, ІІ, ІІІ і т.д. місць, при рівності останнього показника, перевага надається команді, яка має кращу суму балів учасників команди за таблицею Мороза з гирьового спорту.
Футзал
Склад команди - 8 учасників. Гра складається з двох таймів по 15 хвилин кожний загального ігрового часу. Система проведення змагань визначається головною суддівською колегією перед початком змагань.
При проведенні змагань за круговою системою за перемогу команді нараховується 3 очка, нічию - 1 очко, поразку - 0 очок.
У випадку рівності очок у 2-х або більше команд, перевага надається команді, за наступними критеріями:
- перевагу в особистій зустрічі;
- краще співвідношення м'ячів;
- більшу кількість забитих м'ячів;
- більше перемог.
При проведенні змагань за олімпійською системою,або в іграх плейоф у випадку нічийного результату команда - переможець зустрічі визначається за серією 6-метрових ударів. 
Теніс настільний
Склад команди для І групи - 2 чол. (1 чоловік і 1 жінка), ІІ групи всеукраїнських профспілок - 1 учасник незалежно від статі.
Змагання проводяться окремо серед чоловіків і жінок в одиночному розряді. Система проведення змагань визначається головною суддівською колегією перед початком змагань. Командна першість визначається за більшою сумою очок, набраних учасниками.
У випадку рівності очок у двох і більше команд, перевага надається команді, що має кращі показники у такій послідовності:
- краще співвідношення партій;
- краще співвідношення м'ячів.
Шашки
Змагання особисто-командні, проводяться серед чоловіківі жінок окремо. Склад команди - 1чоловік + 1 жінка. 
Контрольний час - 20 хвилин кожному учаснику до повного закінчення партії. Час туру - 40 хвилин. Система проведення змагань визначається головною суддівською колегією.
За перемогу у партії нараховуються 2 очка, за нічию - 1 очко, за поразку - 0 очок. Особисте місце учасника визначається за найбільшою сумою набраних ним очок. У разі однакової суми очок у двох або більше учасників краще місце визначається за коловою системою:
- за коефіцієнтом Бергера;
- за результатом особистої зустрічі;
- за більшою кількістю перемог;
- бліц-турнір;
за швейцарською системою:
- за коефіцієнтом Бухгольця;
- за результатом особистої зустрічі;
- за більшою кількістю перемог.
Боулінг .
 Змагання командні(позазаліком) . Склад команди 5 чоловік в тому числі - керівник установи і голова профспілкової організації. .(змагання відбудуться 24 
жовтня - готель «Турист» вул. Коновальця ,103 з 14.00 до 16 .00 год..


Дане положення є запрошенням на змагання.

Оргкомітет.