21/07/2014 - Бронза Ангеліни Лисак

 

Чемпіонат світу  з вільної боротьби серед кадетів

З 15 по 20 липня 2014 р. у місті Сніна (Словаччина) відбувся чемпіонат світу з вільної боротьби серед кадетів 1997-98 рр.н. у якому  в складі збірної команди України взяли участь спортсмени Львівської обласної організації ФСТ «Спартак»:

Остапук Анастасія, вагова категорія до 49 кг (тренер - викладач Раковський О.Г.),

Лисак Ангеліна, вагова категорія до 60 кг (тренери - викладачі Кушнір А.В. і Сазонов О.П.)

вихованка Запорізької школи боротьби Павлова Євгенія, вагова категорія до 43 кг (тренери - викладачі: Кірпіньов В.Г. і Сазонов О.П.)

Найкращого результату у чемпіонаті світу досягла Ангеліна Лисак, яка у першому поєдинку за явної технічної переваги перемогла представницю Узбекистану. В 1/8 та  1/4 фіналу Ангеліна на туше перемогла спортсменок  з Німеччини та  Болгарії, а в боротьбі за вихід у фінал, по балам 4 : 5   програла представниці Франції Лярок К. У боротьбі за бронзу Ангеліна впевнено на туше перемогла представницю Польщі  Насторович Пауліну  і виборола 3-тє місце.

Виступ решти представниць Львівського «Спартака» не був дуже вдалим. Павлова Євгенія у 1/8 фіналу поступилася представниці Монголії, а Остапук Анастасія  у 1/4 програла росіянці Вавліній Вікторії. Припинивши подальшу боротьбу дівчата посіли відповідно 9 та 7 місця.

Львівська обласна організація ФСТ «Спартак» вітає Лисак Ангеліну та її тренерів Кушніра А.В. і Сазонова О.П.