25/06/2014 - Розпочалися зональні змагання ІІ етапу VIII Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців

 

Розпочалися  зональні змагання ІІ етапу VIII Спартакіади Львівщини

серед команд державних службовців.

 

21 червня у трьох містах Львівщини - Миколаєві, Жовкві та Стрию, розпочалися зональні змагання ІІ етапу VIII Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців. На урочистому відкритті та параді учасників були присутні керівники районів та представники Львівської обласної організації ФСТ «Спартак». Слід відзначити хороший рівень організації змагань в усіх зонах. Господарі доклали зусиль аби цей турнір запам'ятався усім учасникам. На жаль, не у всіх районах Львівщини відповідально поставилися до комплектування команд. Наводимо  перебіг зональних змагань.

І зона (м. Миколаїв ). У цій зоні повинні були змагатися команди Миколаївського, Жидачівського, Городоцького та Пустомитівського районів. На жаль, незважаючи на багаті спортивні традиції, команда Городоцького району не прибула на зональні змагання.

У змаганнях з волейболу перемогу здобула команда господарів, яка у напруженому матчі з трьох партій таки здолала команду Пустомитівського району. Пустомитяни натомість взяли реванш у футзальному турнірі, де вони послідовно здолавши своїх опонентів вибороли перше місце. У шахах не було рівних Ланчевич Маріанні (Миколаївський район) та Гладишу Євгену (Пустомитівський район). У змаганнях з шашок перемогу святкували господарі змагань - Тесля Людмила та Гаврилів Ігор. У настільному тенісі домінували представники з Жидачівського району - Надія Самборська і Василь Пиріг.

ІІ зона (м.Стрий). Тут змагалися держслужбовці зі Стрийського, Дрогобицького, Сколівського і Самбірського районів. У змаганнях з футзалу перемогли господарі змагань. Волейбольний турнір перемогою завершили представники Дрогобицького району. Найкращими тенісистами виявились Лишик Марія (Дрогобицький район) та Федорчук Віталій (Самбірський район). У змаганнях шахістів перемогу святкували Марія Руда (Самбірський район) та Іван Стецько (Дрогобицький район). Натомість у шашках найсильнішими виявилися господарка змагань Вікторія Мельник і Юрій Жук з команди Дрогобицького району.

Змагання у ІV зоні відбулися у м.Жовкві. Тут, окрім господарів, були представлені команди з Сокальського, Кам'янко-Бузького і Радехівського районів.  Два останніх райони були представлені не в усіх видах програми, в чому ми вбачаємо не допрацювання організаторів.  Рідні стіни допомогли команді господарів святкувати перемоги у футзальному і волейбольному турнірах. Дуже добре виступили жовківчани і в інших видах спартакіади. Вони перемогли у змаганнях з настільного тенісу (Калиновська Ольга та Василь Кісіль), а також шахів (Когут Надія та Павлось Віктор). Лише у змаганнях з шашок перше місце вдалося вибороти Наталі Конічек з Сокальського району, натомість серед чоловіків знову домінував представник Жовківщини Тарас Гумен.

Наступної суботи 28 червня відбудуться змагання ще у двох зонах - в містах  Старому Самборі та Буську. Після чого переможців турніру чекають у Львові, де 12 липня відбудеться  фінальна частина Спартакіади.

Головний суддя Спартакіади                                             Ігор Власенко