16/06/2014 - Всеукраїнський турнір з бадмінтону

 

З 4 по 7 червня в Одесі відбувся всеукраїнський турнір з бадмінтону, присвячений Дню захисту дітей. Змагання були більше схожі на товариські, оскільки в турнірі брало участь всього дві команди: господарі турніру та команда міста Львова. Наш тренерський склад висловлює щиру подяку організаторам - Ірині та Володимиру Білоусу, оскільки вони влаштували справжнє свято для молодих львів'ян.

 

В турнірі брали участь вихованці ДЮСШ «Верховина» (ФСТ Спартак) Лех Божена, Конєв Олег, Яцишин Ірина (тренери Джангобекова Х. та Каратник І.), Процак Марта, Ріпак Галина (тренер - Ціж. Л.). В напруженій боротьбі десятилітній Олег Конєв виборов 1-ше місце в одиночній категорії, а Божена Лех та Ірина Яцишин - 3-тє місце в парній категорії. Діти вдячні також і тренеру з бадмінтону - Гречанюк О. О. та директору ДЮСШ - Чубаєвій Л. О. за підтримку та співпрацю.

 

У найближчих планах юних спартаківців - навчально-тренувальні збори у Львові та в Вінниці, де львів'ян щороку гостинно приймає тренер Гуркало Л. О., а згодом - турніри в м. Харкові та м. Сухедньові (Польща), де юні бадмінтоністи зможуть помірятися силою з однолітками та поділитись досвідом.