26/10/2010 - Львів’яни виступили на Всеукраїнській Спартакіаді в Алушті

 

В Алушті відбулася XII Всеукраїнська Спартакіада серед збірних команд всеукраїнських профспілок та організацій ФСТ «Спартак».

 

Львівщину на цих змаганнях представляли чотири спортсмени, які виступали у трьох видах спорту - легкій атлетиці, армспорті та гирьовому спорті.

Офіційний представник нашої команди, а заодно і учасник змагань із армспорту, заступник голови Львівської обласної організації ФСТ "Спартак" Ігор Власенко посів восьме місце серед атлетів вагової категорії понад 90 кг.

У гирьовому спорті за команду Львівщини виступав тренер-інструктор СК "Спартак" Микола Романюк. У вазі до 70 кг він посів п'яте місце, здійснивши 110 підйомів 24-кілограмової гирі (в сумі лівою і правою рукою). Цікаво, що переміг 51-річний киянин Олександр Хоменко з результатом 254 підйоми, що є вище норми кмс.

Ще двоє наших представників - Ольга Лідкевич, Олег Дрозд, працівники 52-го відділення банку "Надра" (м.Радехів) - виступили у легкоатлетичній програмі, посівши в сумі 17-те місце. Відзначимо, що результати з легкої атлетики в групі до 30 років були досить високими. Для прикладу Олег Дрозд пробіг 100 метрів з часом 12,5 сек., що для виробничої спартакіади досить високий показник, і посів лише 17-те місце. А переможцем став тернополянин Олег Данилюк з дуже високим результатом 10,9 сек. (у півфіналі - 10,8).

Відзначимо, що в Алушті змагалися збірні всіх 27-ми регіонів України. Команда Львівщини виступила досить гідно, посівши 19-те командне місце. Зокрема, наші краяни залишили позаду себе представників таких сильних регіонів, як Одещина і Донеччина. З інших галицьких команд найкраще змагалися тернополяни, посівши 8-ме місце. Представники Прикарпаття замкнули чільну десятку.