13/05/2014 - «Булава – Спартак» - чемпіон України з волейболу серед аматорських команд вищої ліги

 

«Булава - Спартак» - чемпіон України з волейболу серед

аматорських команд вищої ліги

 

З 9 по 11 травня у Львові відбулися фінальні матчі групового турніру Чемпіонату аматорської ліги  України з волейболу серед чоловічих команд вищої ліги. У турнірі взяли участь чотири кращі команди України: «Булава - Спартак» м.Львів, ХАЕС-НАЕК м.Нетішин, «Олюртранс» м.Луцьк і «Родничок - Колос» Чернівецька обл., які в одноколовому турнірі розіграли між собою звання чемпіона України. За підсумками виступів у чемпіонаті України, команди перед початком турніру мали різну кількість очок. Як переможець чемпіонату львівська «Булава-Спартак» мала в активі 4 очки. На очко менше мала команда «Родничок - Колос» з Чернівецької області, яка фінішувала у чемпіонаті другою. З двома очками розпочинала боротьбу ХАЕС-НАЕК з м.Нетішин і одне очко мали лучани («Олюртранс»).

У перший день змагань хмельниччани без проблем здолали «Родничок - Колос» з рахунком 3 : 0. Драматична боротьба розгорнулася в іншому матчі. Львів'яни дуже впевнено розпочали матч проти «Олюртранса» і повели в рахунку 2 : 0. Однак лучани, як виявилось згодом, дуже добре налаштувалися на гру з лідером. У підсумку вони виграли три партії поспіль і здобули вольову перемогу 3 : 2.

У другий змагальний день обидва матчі завершилися з рахунком 3 : 1. Львів'яни перемогли команду з Буковини, а хмельниччани - лучан. У вирішальному турі третє місце розіграли команди «Родничок - Колос» і «Олюртранс», які набрали по три очки. Сильнішими виявилася команда з Луцька.

У матчі за перше місце зійшлися команди зі Львова і Нетішина. Глядачі заповнили вщерть спортивний зал Технологічного коледжу на вул.Пулюя у Львові і палко підтримували спартаківців. Наші земляки вийшли на матч максимально мотивованими і не залишили жодного шансу на перемогу своїм суперникам. У підсумку - переконлива перемога наших земляків з рахунком 3 : 0 і звання чемпіонів України.

Щиро вітаємо команду «Булава - Спартак» ДЮСШ «Верховина» і бажаємо нових перемог.

                                                                                                          Юрій  Мальчицький