11/05/2014 - Чемпіонат Європи з вільної боротьби серед кадетів

 

До підсумків виступу львівських спартаківців на чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед кадетів 1997-98 рр. н.

5-9 травня у Болгарському місті Самоково відбувся чемпіонат Європи з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 1997-98 рр. н. у якому  в складі збірної команди України взяли участь спортсмени Львівської обласної організації ФСТ «Спартак»: Білас Павло, ваг. категорія до 100 кг. (м. Трускавець, тренер - вкладач  Білас П.Л.), Демко Христина, ваг. категорія до 49 кг. (тренери-викладачі Вуйцік Я.П. і Сазонов О.П.); Лисак Ангеліна, ваг. категорія до 60 кг. (тренери - викладачі Кушнір А.В. і Сазонов О.П.) та вихованка Запорізької школи боротьби Павлова Євгенія, ваг. категорія до 43 кг. (тренери - викладачі Кірпіньов В.Г. і Сазонов О.П.)

Білас Павло у першому поєдинку переміг на туше представника Вірменії Мекіняна А., а у ¼ фіналу програв спортсмену з Польщі Турзінському К. з рахунком 0 : 4. У підсумку Павло зайняв   9 місце.

На шляху до першого місця Євгенія Павлова  не зустріла особливих перешкод здолавши на туше представницю Польщі та за явною технічною перевагою перемогла спортсменку з Азербайджану. У фінальному поєдинку зустрілася із росіянкою Оксаною Гурзо, яку перемогла з рахунком   4 : 7.

Впевнено розпочала свої виступи на чемпіонаті Христина Демко. Спочатку Христина з рахунком 10 : 0 перемогла спортсменку з Болгарії Петрову К., а згодом  поклала на туше  шведку Генберг  Рут. За вихід у фінал поступилася представниці Польщі Цівнек Е. з рахунком 9 : 0 . У боротьбі за бронзову винагороду з рахунком  0 : 9 поступилась росіянці Ніщенко О. У підсумку -  п'яте місце.

Ангеліна Лисак у першому поєдинку на туше перемогла туркеню Озтурк М.  і так само на туше програла представниці франції Ларокве К. У боротьбі за бронзу Ангеліна впевнено на туше перемогла представницю Іспанії  Перез Т. та шведку Джонсон Е.  і виборола третє місце.

У командному заліку наші дівчата стали чемпіонками Європи, а збірна команда юнаків здобула п'яте місце.

Львівська обласна організація ФСТ «Спартак» вітає спортсменів та їхніх тренерів із перемогами.