29/04/2014 - Чемпіонат України з бадмінтону серед юніорів

 

В Одесі з 22 по 25 квітня 2014 року проходив Чемпіонат України з бадмінтону серед юніорів 1996 р.н. У змаганнях приймала участь і команда Львівської області за яку виступали спортсмени ДЮСШ "Верховина" Львівської обласної організації ФСТ "Спартак": Лема Тетяна (МС, Львівський державний університет фізичної культури), Артьомова Аліна (КМС, СЗШ № 65), Шведов Ілля (Відокремлений структурний підрозділ - Технічний коледж Національного університету „Львівська політехніка"), Васільєв Владислав (ССЗШ № 45).

Результат виступів наших спортсменів:  Лема Тетяна виборола 5 місце в одиночній категорії, 5 місце в парній категорії (з харківською спортсменкою Шалаєвою Вікторією), 5 місце в змішаній категорії (з одеським спортсменом Носовим Максимом); Артьомова Аліна виборола 5 місце в одиночній категорії, 9 місце в парі (з вінницькою спортсменкою Цехмейструк Анастасією), 9 місце в змішаній категорії (з Шведовим Ілльою); Шведов Ілля здобув 9 місце в одиночній категорії, 5 місце в парній категорії (з Васільєвом Владиславом), Васільєв Владислав виборов 9 місце одиночній категорії, 17 місце в змішаній категорії (з вінницькою спортсменкою Бондарєц Тетяною). Тренерами львівських спортсменів є Гречанюк О.О., Каратник І.В. і Ціж Л.М.

Звання Чемпіонів України завоювали Олександр Колєснік (Дніпропетровськ), Анна Міхалькова (Харків), Владислав Булденко і Олександр Колєснік в парній категорії (Дніпропетровськ), Єлизавета Крячко і Анна Міхалькова в парній категорії (Харків), і в змішаній категорії Артем Ткачук і Анна Міхалькова (Вінниця і Харків).