15/04/2014 - Чемпіонат Львівської ДЮСШ "Енергетик" з важкої атлетики

 

Високий рівень тренерського складу ДЮСШ "ЕНЕРГЕТИК"

вражає своїми результатами.

 

12 квітня в приміщенні фітнес клубу «Олімп» відбулися змагання Чемпіонату Львівської ДЮСШ "ЕНЕРГЕТИК" з важкої атлетики у всіх вікових групах. Учасників школи зібралось чимало, усього налічувалось 67спортсменів. Змагання пройшли в хорошому дусі боротьби, рівень школи та самих спортсменів зростає з кожними змаганнями завдяки професійному підходові тренерів викладачів ЛДЮСШ. Так в загальному підсумку кращі спортсмени були нагородженні почесними грамотами, медалями та кубками спортивної школи.

  Мужчини

Терлецький М., Гаврищук О., Маркевич П., Тижбір Е., Гоза Б., Іваськів В., Федунишин Н., Зановяк А., Галась М., Николин О., Фігурний Я., Федина Б., Козак Р., Миколик І., Гузенко В., Юркевич А., Іринчук Р., Яворський Я., Гоза В., Супілін К., Яремчук Н., Мазур В., Вовна Р., Пилипяк О., Червінський Ю.

Жінки

Повх І., Дідик Г., Юркевич Д., Коробова В.

 

Особливо хочеться відзначити директора ДЮСШ "ЕНЕРГЕТИК" Геннадія Юркевича,  який доклав надзвичайно багато зусиль для розвитку спортивної школи, а також тренерів Гентоша А.,  Гентоша В.,  Братка С.,  Корчинського О.,  Рекшу В., які професійно з персональним підходом ставляться до кожного атлета, який у них тренується. У результаті кропіткої роботи  велика кількість вихованців виконали нормативи  майстрів спорту України та кандидатів  у майстри спорту.

 

В даний час триває активна підготовка важкоатлетів ДЮСШ  до старту на Чемпіонаті України серед юніорів до 20 років, що відбудеться у м.Коломия  з 22 по 25 квітня  2014 року.

Удачі тренерам та спортсмена  ЛДЮСШ "ЕНЕРГЕТИК" у всіх стартах.