01/10/2010 - Відбулася ХІІ Всеукраїнська спартакіада серед команд державних службовців

 

20-25 вересня 2010 у м. Алушта відбулася ХІІ Всеукраїнська спартакіада серед команд державних службовців Автономної республіки Крим, областей, київської та севастопольської міських державних адміністрацій.

<xml> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 </xml>

У програму спартакіади входили наступні види спорту: волейбол, футзал, настільний теніс, шахи та шашки. У змаганнях ХІІ Всеукраїнської спартакіади взяло участь загалом 26 команд (за винятком збірної команди Івано-Франківської області), які представляли 523 спортсмени. Збірна команда Львівської області була укомплектована з переможців ІІІ обласної спартакіади серед команд державних службовців, яка була представлена на Всеукраїнській спартакіаді у всіх видах програми (21 спортсмен).

У змаганнях з волейболу львівська команда була сформована на базі Сокальської районної державної адміністрації, до якої було долучено чотири гравці. У складі: Андрій Гром'як, Орест Курило, Олег Рогач, Андрій Кодров, Людмила Гробова, Олег Панас, Василь Ковальчук та Ярослав Тарасюк команда виборола 13 місце (дві перемоги та дві поразки).

У змаганнях з футзалу львівська команда була сформована на базі Головного управління державного казначейства у Львівській області. У складі: Роман Білик, Павло Вацик, Володимир Коморник, Андрій Любий, Тарас Прудилус, Юрій Тимчишин та Сергій Трішкін команда виборола 14 місце (2 нічиї у груповому етапі, 2 поразки та одна перемога у боротьбі за 9-16 місце).

У змаганнях з настільного тенісу наша збірна у складі: Світлана Ксьонжик та Борис Піхлик посіла 9 командне місце. В індивідуальному заліку Світлана Ксьонжик виборола друге місце у груповому турнірі та в боротьбі за 1-8 місце з п'ятьма поразками та двома перемогами посіла 6 місце (краще досягнення за останні п'ять років). Борис Піхлик в індивідуальному заліку в груповому турнірі зайняв 4 місце та в боротьбі за 8-16 місце з п'ятьма поразками та двома перемогами посів 15 місце.

У змаганнях з шахів львівська команда у складі: Ірина Коцюб'як та Петро Фіцич посіла 7 командне місце. Ірина Коцюб'як у дев'яти турах набрала 5 очок і виборола 8 місце, а Петро Фіцич - з 4,5 очка виборов 12 місце.

У змаганнях з шашок львівська команда у складі: Оксана Смілка та Степан Чумак виборола 4 командне місце. Оксана Смілка, набравши 10 очок, посіла 9 місце, а дебютант змагань такого рівня Степан Чумак з 12 очками продемонстрував чудовий результат і став бронзовим призером спартакіади.

У загальнокомандному заліку за підсумками зазначених видів спорту збірна команда Львівської області посіла 11 місце. Це один з кращих виступів команди за всю історію участі у Всеукраїнських спартакіада (минулоріч команда зайняла 22 місце). На змаганнях команду очолювала заступник голови Львівської обласної держадміністрації Ліляна Станіславівна Гримська.