14/04/2014 - Відбулося засідання президії Львівської обласної організації ФСТ "Спартак"

 

Засідання президії Львівської обласної організації ФСТ «Спартак»

10 квітня 2014 року  відбулося засідання президії Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» на якому розглядалися питання корегування календарного плану фізкультурно - оздоровчих та спортивно - масових заходів на поточний рік, хід проведення І етапу Х Всеукраїнської Спартакіади серед дітей та підлітків «Юний Спартаківець», та про роботу Львівської міської організації ФСТ «Спартак». У роботі президії взяли участь голови обласних профспілок, які обслуговує спортивне товариство, інструктори методисти з організації фізкультурно-оздоровчої роботи, голови міських організацій ФСТ «Спартак», директори ДЮСШ.

З першого питання виступив заступник голови ЛОО ФСТ «Спартак» Ігор Власенко, який зупинився на всьому переліку річних спортивних заходів і по кожному окремо  детально розподілив обов'язки організаційного характеру по підготовці  та проведенню змагань між ЛОО ФСТ «Спартак»,  організаціями, з якими на основі  співпраці спільно проводяться дані змагання, та безпосередньо з керівниками  колективів в яких планується проведення спортивних заходів. В доповнення щодо цього питання виступили: Микола Гарасим - заступник головного інженера ПАТ «Львівгаз», Роман Микитин - голова профспілки ЛОЦЗ, Павло Вацик - головний спеціаліст головного Управління державної казначейської служби у Львівській області, Петро Білас - голова Трускавецької міської організації ФСТ «Спартак». Всі вони вносили окремі пропозиції, які необхідно врахувати для покращання рівня проведення змагань.

З другого питання виступили директори ДЮСШ спортивного товариства, які запевнили, що І етап Спартакіади «Юний Спартаківець» проводиться відповідно до календарного плану. В повному обсязі проводиться  підготовка до проведення наступних етапів змагань.

Із заключним словом виступив  заступник голови  ЛОО ФСТ «Спартак» Ігор Власенко, який сказав, що тільки спільними зусиллями всіх зацікавлених сторін в сьогоднішніх складних умовах ми можемо на належному рівні провести цю роботу, яка в першу чергу необхідна людям  для зняття психологічного навантаження, набуття відповідного  фізичного гарту, отримання позитивних емоцій, змістовного проведення вільного часу. Промовець також наголосив, що  згідно аналізу роботи Львівської міської організації ФСТ «Спартак» робота проводиться епізодично, недостатньо, виконання планових зобов'язань  порушується. Тому необхідно докласти зусиль Андрію Перчаку - голові ЛМО ФСТ «Спартак», для  покращання даної ситуації.