09/04/2014 - Чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорок

 

Новини з чемпіонату України з вільної боротьби серед юніорок

1994-96  рр. н.

 

8 квітня завершився чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорок 1994-96 рр. н., у якому прийняли участь вихованки ЛОО ФСТ «Спартак»

У вагові категорії до 51 кг товариство  представляла  МС, учасниця цьогорічного чемпіонату Європи, Лілія  Горішна, яка без особливих проблем дійшла до фіналу у якому перемогла з  рахунком 11 : 0 чемпіонку світу та Європи серед кадеток 2013 р., МС Олену Кремзер. Інша представниця Львівського «Спартака»  Анастасія Остапук  у боротьбі за бронзу  поступилася  з рахунком   2 : 12  представниці Одеської області , МС Тетяні Кравченко.

У ваговій категорії до 55 кг перемогу святкувала МС Тетяна Кіт, яка у фінальному поєдинку з рахунком  0 : 8 здолала представницю Київської  області, МС Аліну Харченко. У боротьбі за бронзу зустрілися дві представниці львівської школи боротьби - динамівка Христина Береза та спартаківка Ірина Остапук, у якому з рахунком  0 : 4 перемогла Ірина.

У ваговій категорії до 48 кг спортивну школу представляла Ірина Черкес, яка зайняла 5-те місце.

Львівська обласна організація вітає дівчат та їхніх тренерів Сазонова О.П., Раковського О.Г., Раковського В.Г. з  перемогами і бажає успішних  виступів у чемпіонаті Європи та світу.