03/04/2014 - Чемпіонат Європи з вільної боротьби

 

Чемпіонат Європи з вільної боротьби 2014 р.

З 1 по 4 квітня у м. Вантаа (Фінляндія) триває чемпіонат Європи з вільної боротьби  у якому приймають участь вихованці ЛОО ФСТ «Спартак» :

Горішна Лілія, вагова категорія до 53 кг.

Гусяк Ірина, вагова категорія до 55 кг.

Шуптар Василь, вагова категорія до 61 кг.

Білоцерківський Олег, вагова категорія до 74 кг.

Нажаль, у цих змаганнях наші дівчата не спромоглися показати свій справжній клас боротьби, вибувши вже на  першій стадії турніру. Горішна Лілія програла на туше спортсменці з Болгарії Ніколовій Евеліні.  Ірина Гусяк з рахунком 1 : 2 поступилася росіянці, володарці Кубку Європейських націй 2013 р.  Ірині Ологоновій.

Серед чоловіків з бронзовою нагородою  вітаємо Василя Шуптара, який у півфінальному поєдинку у напруженій боротьбі з рахунком 7 : 9 поступився новому чемпіону Європи з Азербайджану Гаджи Алієву. В боротьбі за бронзу Василь переміг з рахунком 12 : 5 спортсмена з Німеччини Семісорова  Олександра.

Олег Білоцерківський  у першому поєдинку переміг угорця Міхая Надя 12 : 1. На жаль, в ¼ фіналу Олег поступився болгарину Алі Шабанову з рахунком  0 : 4, який у свою чергу поступився  у ½  фіналу росіянину Гедуєву А.

 

Львівська обласна організація ФСТ «Спартак» вітає нашу вихованку Марічку Стадник із золотою медаллю чемпіонату Європи у ваговій категорії 48 кг.