18/03/2014 - Положення про проведення обласної комплексної Спартакіади серед лікувально-профілактичних закладів Львівської області у 2014 році

 

Погоджено

Голова ЛОО ФСТ «Спартак»

Первачук В. А

 

від«28» січня 2014 р.

 

     «ЗАТВЕРДЖЕНО»

Президією обкому профспілки

працівників охорони       

здоров'я України

протокол №06/01

від „28"січня 2014 р.

 

 

 

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

про проведення обласної комплексної Спартакіади серед лікувально-профілактичних закладів Львівської області

на 2014 рік.

 

1. Мета та завдання

Ставиться завдання для реалізації наступних цілей:

- широкого залучення працівників галузі до активних занять фізичною культурою та спортом,

- створення умов для підняття рівня фізкультурно-масової та оздоровчої роботи,

- визначення кращих спортсменів, активістів та медичних установ галузі;

 

2. Керівництво спартакіадою

Загальне керівництво організацією, підготовкою та проведенням спартакіади покладається на обласну організацію профспілки працівників охорони здоров'я України та спортивний клуб ЛНМУ ім. Данила Галицького. Безпосереднє проведення спартакіади покладається на головну суддівську колегію.

 

3. Термін та програма проведення, склад команди

 

Шахи

22 лютого  НУ ім. І. Франка,(вул. Черемшини   поч. 12.00 год)

Змагання особисто-командні і проводяться у відповідності із загальноприйнятими правилами. Місце визначається за найбільшою сумою очок, за перемогу 1 - очки, за нічию - 0,5 очка, за поразку - 0 очок. Кожна команда повинна мати комплект шашок на команду та годинник. Система проведення змагань Швейцарська.

Склад команди 3 чоловіка (1чол. + 1ж. + 1 представник). Командне місце спартакіади враховує обидва результати (серед чоловіків чи жінок), а при рівній кількості додається і набрані очки та особисті зустрічі. В командне місце спартакіади включається найкращий результат незалежно від статі. Нагородження проводиться окремо по кожному виду спорту для чоловіків та жінок та командним кубком і грамотами.

 

Шашки

2 березня   НУ ім.  І. Франка,(вул. Черемшини    поч. 11.00)

Змагання особисто-командні і проводяться у відповідності із загальноприйнятими правилами. Місце визначається за найбільшою сумою очок, за перемогу 2 - очки, за нічию - 1 очка, за поразку - 0 очок. Кожна команда повинна мати комплект шашок на команду та годинник.

Склад команди 3 чоловіка (1чол. + 1ж. + 1 представник). Командне місце спартакіади враховує обидва результати (серед чоловіків чи жінок), а при рівній кількості додається і набрані очки та особисті зустрічі. В командне місце спартакіади включається найкращий результат незалежно від статі. Нагородження проводиться окремо по кожному виду спорту для чоловіків та жінок та командним кубком і грамотами.

 

Гирьовий спорт

15 березня           спортзал ЛНМУ ім. Д. Галицького

вул.. Шімзерів 3А (бічна Пекарська) поч. 10.00 год.

Склад команди 1 чоловік (незалежно від вагової категорії) + 1 представник.

Категорії: до 70 кг, до 90 кг і вище 90 кг. Змагання особисто-командні. В командне місце спартакіади включається найкращий результат незалежно від вагової категорії.

Настільний теніс

22 березня НУ «Львівська Політехніка», (вул. Семчука 14, поч. 10.00 год.)

Склад команди не менше 3 чоловіка ( 2 чол. + 1 ж. + 1 представник ). Змагання особисто-командні. Зустріч складається з трьох партій до 11 очок.

В командне місце спартакіади включаються 1 найкращий результат незалежно від статі.

Бадмінтон

29 березня спортзал ЛНМУ ім. Д. Галицького, (поч. 10.00 год)

Склад команди не менше 3 чоловіка ( 1 чол. + 1 ж. + 1 представник ). Змагання особисто-командні. Зустріч складається з трьох партій до 11 очок.

В командне місце спартакіади включаються 1 найкращий результат незалежно від статі.

Волейбол

5 квітня  спортзал ЛНМУ імені Данила Галицького, (поч. 10.00 год).

Чоловіча або змішана команда. Склад команди до 4 учасники + 1 представник (на площадці може одночасно перебувати не більше 2 чоловік). Площадка розміром 6 х 6 м. Зустріч складається з 3-х партій до 2-х перемог. Рахунок в партіях до 15 очок.

Система змагань буде визначена від кількості заявлених команд.

Легка атлетика.

12 квітня НУ ім. І. Франка (Поч. 11.00 год)

Змагання особисто - командні. Проводяться за двома віковими групами - до 35 років та старше 35 років. Склад команди - 2 особи ( 1 чол. + 1 жінка та 1 представник ).

            Програма змагань :

- біг 100 м та стрибок у довжину, як для жінок так і для чоловіків.

Кожному учаснику дозволяється брати участь у 2 видах програми. При проведенні змагань з бігу в два кола ( забіги та фінали ): якщо спортсмен має результат в першому колі, а в фіналі його дискваліфіковано за фальстарт, або він знятий лікарем, чи через іншій йому зараховується останнє місце фіналу. В командне місце спартакіади включаються 1 найкращий результат незалежно від статі.

Міні - футбол

10 травня ( 1 - ша група )  НУ ім.І. Франка  (попередньо!)» поч. 12.00

17 травня ( 2 - га група ) поч.12.00 год.

31 травня ( фінали ) поч.12.00 год.

Склад команди 9 чол. ( 9 чоловік + 1 представник ).В полі 5 гравців в т.ч. воротар,  з можливістю участі 4-х лікарів та мед братів з інших медичних установ. Система змагань буде визначена в залежності від кількості заявлених команд. За перемогу надається - 3 очка, за нічию - 1 очка, за поразку - 0 очко.

4. Учасники змагань та умови прийому

В змаганнях приймають участь збірні команди медичних установ області та міста. До змагань допускаються команди укомплектовані учасниками-медиками, які працюють в установах не менше шести місяців.

При проходженні мандатної комісії необхідно мати довідку або посвідчення, які підтверджують належність учасника до даної установи, та заявку з дозволом лікаря, завірену головним лікарем з печаткою. Всі учасники повинні мати, документ підтверджуючий особу (паспорт ), а також єдину спортивну форму та необхідний інвентар. При відсутності даних документів команда не буде допущена до змагань.

Поіменні заявки для участі у змаганнях необхідно подавати в день змагань, а попереднє підтвердження про участь у змаганнях необхідно подати за  тиждень до початку змагань( це необхідно для оплати суддівських бригад та оренди спорт. майданчиків).

Команди, які не підтвердили участь, до змагань не допускаються !

Протести приймаються лише від представників команд, не пізніше закінчення змагань.

Дійсне положення являється викликом на змагання. Витрати по проїзду в обидва кінці, харчування, за рахунок організації, яка направляє команди на змагання. Витрати пов'язані з оплатою суддівської колегії, суддям з видів спорту, мандатній комісії, орендою спортивних споруд, придбанням призів, кубків, грамот та грошових премій за рахунок спортивного клубу та управління молоді та спорту ЛОДА.

            5. Нагородження переможців.

            Команди які посіли призові місця в комплексні спартакіаді нагороджуються дипломами  І, II, III ступенів, кубками та грошовою премією в розмірі:

I - місце         2000 грн.

II - місце       1500 грн.

III - місце      1000 грн.

6. Головна суддівська колегія.

1. Головний суддя Спартакіади - Голова обласного комітету профспілки

                                                           працівників охорони здоров'я України

                                                           Білий Ю. В.

2. Заступник головного судді      - Президент СК ЛНМУ ім. Д. Галицького

                                                           Асцатуров Є. Є.

3. Головний секретар                                               Павлусь Л.І.

4. Голова мандатної комісії                                      Власенко І. П.

                        - заступник                                       Павлусь Л.І.

 

Дитяча спартакіада

3 травня, Спорткомплекс « Динамо» (попередньо) поч.11 год.

Склад команди 6 учасників( 3 дівчинки +3 хлопчика +1 представник ) віком 8 - 12 років, діти медичних працівників. Команда повинна мати єдину спортивну форму. Свідоцтво про народження, та копію трудової з медичної установи батька або матері. Положення про проведення та програму змагань буде вислано додатково. Спартакіада в комплексний залік не входить.

Міні - футбол «ТУРНІР ВЕТЕРАНІВ»

29 листопада, ЛНМУ ( вул. Шімзерів 3А )

Мандатна комісія працює з 9 год. Початок турніру о 10 год.

Склад команди 8 чол. ( 7 учасників + 1 представник ). В полі 4 гравці в т.ч. воротар. Система змагань буде визначена в залежності від кількості заявлених команд. За перемогу надається 3 очка, за нічию - 1 очко, за поразку - 0 очок.

В змаганнях приймають участь збірні команди медичних установ області та міста. Збірна команда повинна складатись з учасників, які досягли 40-річного віку. До змагань допускаються команди укомплектовані учасниками, які працюють в установах не менше шести місяців.

При проходженні мандатної комісії необхідно мати довідку або посвідчення, які підтверджують належність учасника до даної медичної установи, та заявку з дозволом лікаря завірену головним лікарем з печаткою. Всі учасники повинні мати документ підтверджуючий особу ( паспорт ), а також єдину спортивну форму та необхідний інвентар. При відсутності даних документів команда не буде допущена до змагань.

Поіменні заявки для участі в турнірі необхідно подати в день змагань, а попереднє підтвердження необхідно подати до 22 листопада.