24/02/2014 - Чемпіонат України з бадмінтону серед молоді

 

З 18 по 21 лютого 2014 року в Одесі проходив Чемпіонат України з бадмінтону серед молоді 1997 року народження. В змаганнях приймали участь команди Вінниці, Дніпропетровська, Одеси, Львова, Миколаєва, Комсомольська, Харкова, Піщанки.

Львівську область, місто Львів, представляли: спортсмени ДЮСШ "Верховина" (Львівська обласна організація ФСТ "Спартак") - Алтунян Роман (КМС), Чакалов Олександр (КМС), Шаргородський Давид (І розряд), Жуцький Олег (І розряд), Шведов Ілля (І розряд), Артьомова Аліна (КМС), Божагора Таїсія (І розряд), тренер Гречанюк О.О. Найкращим результатом нашої команди є 4 місце зайняте в парній категорії Алтуняном Романом та Чакаловим Олександром, які в запеклій боротьбі, за бронзові медалі, з трьох партій, програли парі Кізима Олександр (Одеса) - Ткачук Артем (Вінниця).

Інші результати: Алтунян Роман - 5 місце в одиночній категорії, 9 місце в змішаній категорії; Чакалов Олександр - 9 місце одиночка, 9 місце мікст; Шведов Ілля - 9 місце пара, 17 місце в одиночці та в міксті; Жуцький Олег - 9 місце  пара, 17 місце одиночка; Шаргородський Давид - 9 місце пара, 17 місце в одиночці та в міксті; Артьомова Аліна - 5 місце пара, 9 місце в одиночці та в міксті; Божагора Таїсія - 5 місце в парі, 17 місце в одиночці та в міксті. Також приємним є те, що Божагора Таїсія, виборовши 5 місце на Чемпіонаті України серед молоді, виконала розряд кандидат у майстри спорту України.  Вітаємо!