21/02/2014 - Відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби "Наші надії"

 

Відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби «Наші надії»

 

Нещодавно в місті Херсоні відбувся  відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби «Наші надії». Змагання відбулись серед кадетів 1997 - 99 р. н. на призи Устина Мальцева.

В турнірі прийняли участь більш як 200 учасників із 23 команд, такі, як Херсон, Суми, Київ, Бровари, Біла Церква, Одеса, Рівне, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Автономна Республіка Крим, Трускавець ФСТ «Спартак» та інші.

Турнір можна прирівняти до міжнародного рівня, так як в цьому році на змагання приїхали не тільки з України, а з Молдови та Росії.

На відкритті Всеукраїнського турніру були присутні гості: заступник Херсонського обласного НОК України, срібний призер Олімпійських Ігор Сергій Федорович Керсанов, Президент Херсонської обласної федерації вільної боротьби Григорій Григорович Вовчук, ЗТУ Віктор Федорович Лушников та голова благодійного фонду Устин Мальцев.

Переможцями Всеукраїнського турніру з вільної боротьби стали вихованці заслуженого тренера України Петра Біласа, які представляли СДЮШОР «Спартаківець». Зокрема, в категорії до 46 кг перемогла Андріана  Литинська. В категорії до 100 кг перемогу святкував Павло Білас, а в категорії 49 кг - Мар'яна Колос  (тренери - заслужені тренери України:  Петро Білас та Олег Сазонов).

Участь в цих змаганнях від команди Трускавця забезпечив відділ у справах сім'ї молоді та спорту Трускавецької міської ради. Велика  подяка  також НГВУ «Бориславнафтогаз» за надання фінансової допомоги на відрядження переможці турніру Литинській Андріані.

 

Голова Трускавецької міської організації

ФСТ «Спартак»                                                                    П. Білас