04/12/2013 - Х Варшавський фестиваль з бадмінтону

Х Варшавський фестиваль з бадмінтону

 

 

З 29 листопада по 1 грудня 2013 року в місті Варшава (Польща) пройшов Х Варшавський фестиваль з бадмінтону. В змаганнях взяло участь 372 спортсмени з Польщі, України, Білорусії та Литви. В змаганнях брали участь спортсмени чотирьох вікових груп: до 19 років, до 17 років, до 15 років, до 13 років. Україну представляли бадмінтоністи з таких міст: Львів, Вінниця і Одеса. Команду Львівської області представляли школи ДЮСШ “Верховина” (Львівська обласна організація ФСТ “Спартак”) (тренери Гречанюк Оксана Олексіївна, Каратник Іван Васильович, Джангобекова Христина Русланівна) та Сихівської гімназії (тренер Ціж Любов Михайлівна). Львівську школу бадмінтону представляли:

● в категорії до 19 років: Палюх Назар (МС), Лема Тетяна (МС), Прач Юлія;

● в категорії до 17 років: Любінська Марта, Чакалов Олександр (КМС), Ширий Руслан;

● в категорії до 15 років: Артьомова Аліна (КМС), Поліщук Анна, Клюк Ірина, Шаргородський Давид, Алтунян Роман (КМС), Олег Жуцький;

● в наймолодшій категорії до 13 років: Жуцький Юліан та Макаров Олександр.

Представники нашої області стали призерами у двох категоріях – парній і змішаній. На п’єдестал переможців від львів’ян зійшло троє спортсменів, які зайняли такі призові місця – Палюх Назар (в парі з вінничанином Косованом Максимом) 2 місце; та змішана пара Алтунян Роман та Артьомова Аліна 3 місце. Крім спортсменів, на змагання їздили в якості суддів майстри спорту України з бадмінтону Христина Джангобекова та Гуркало Владислав. Вітаємо спортсменів та тренерів з призовими місцями на змаганнях.