04/12/2013 - Мультитурнір на Кубок ЛОО ФСТ «Спартак» «Золотий м’яч»

Мультитурнір на Кубок ЛОО ФСТ «Спартак» «Золотий м’яч»

 

За ініціативи Радехівської  Р/р, з проханням переформатувати футзальний турнір на Кубоок «Спартака» «Золотий м’яч»,  проведення якого  було заплановано в місті Радехові в мультитурнір до програми  якого включити  види спорту які мають певні традиції, умови для розвитку та популярність серед депутатського корпусу, а саме: волейбол ,  н/теніс, та більярд. ЛОО ФСТ «Спартак» та ОЦ ФЗН «Спорт для всіх» розглянувши це питання  пішли на зустріч тим пропозиціям і 30 листопада  2013 року було проведено ці змагання в яких взяли участь держслужбовці та депутати  Радехівського,  Сокальсьго та Миколаївського районів.

На урочистому відкритті Турніру учасників привітали голова оргкомітету, директор Радехівського РЦ З -Ярослав Нагірний, та заступник голови ЛОО ФСТ «Спартак» -Ігор Власенко.

Справжньою окрасою турніру стали  змагання з волейболу, де кожна команда продемонструвала високий технічний клас, стійку волю і відчайдушну боротьбу за кожний розіграний м’яч. В першій грі господарі здолали опір Сокальчан   з рахунком 2:0, В другій грі команда  Сокаля не могла погодитися з статусом аутсайдера і дала справжній бій команді Миколаєва, завершивши зустріч з рахунком 2:1 на свою користь . В заключній  грі команда Миколаєва в запеклій боротьбі вирвала перемогу у команди господарів з рахунком 2:1. Таким чином продемонструвавши рівні можливості переможець серед команд визначався за різницею партій, де фортуна була схильна  на бік господарів-команди Радехова. На  другому місці стала команда Миколаєва і третю сходинку п’єдесталу пошани посіла команда  Сокаля.

З аналогічною напругою проходили змагання з н/тенісу і більярду, де кращими стали :

 

І      В.  Лисик     - депутат Радехівської р/р

ІІ      І . Сидор    - гол. спец.Сокальської РДА

ІІІ     С. Тарасов - депутат Миколаївської м/р

 

 

І     В. Харчук – депутат Радехівської р/р

ІІ    О. Полідович- депутат Миколаївської р/р

ІІІ   Ю . Цейкало – депутат Сокальської р/р

 

Ще однією  новинкою турніру було те, що  кожний з учасників між за бажанням випробувати себе в кожному виді спорту, чим скористалася  його більшість. Таким чином змагання стали цікавішими , кожний відповідно до свого рівня підготовки отримав необхідне фізичне навантаження та заряд позитивних емоцій. За підсумками переможці змагань та призери були нагороджені Кубком та дипломами відповідних ступенів ОЦ ФЗН «Спорт для всіх» та ЛОО ФСТ «Спартак». Крім цього президія ЛОО ФСТ «Спартак» висловлює  велику подяку голові  оргкомітету   пану  Ярославу Нагірному, який на високому організаційному рівні   провів підготовку  до цього турніру створивши ідеальні умови для проведення змагань і комфортного перебування гостей на теренах   Радехівщини.

Головний суддя  турніру   Ігор Власенко