06/11/2013 - До підсумків відкритого Всеукраїнського турніру з бадмінтону пам'яті О.М.Макарова

 

В Дніпропетровську з 31 жовтня по 3 листопада проходив відкритий всеукраїнський турнір p з бадмінтону пам'яті Макарова О.М. В змаганнях взяли участь 150 молодих бадмінтоністів 1996 і 1999 року народження із 8 областей України і Молдови.

В старшій групі взяли участь спортсмени Львова: представники львівської обласної організації ФСТ "Спартак" ДЮСШ "Верховина": Палюх Назар (студент Національного університету «Львівська політехніка»), який виборов 1 місце в парній категорії разом із спортсменом з Вінниці Косаваном Максимом, 5 місце в одиночній категорії, та 5 місце в парній категорії; Чакалов Олександр (9 м в одиночній категорії, 4 м в парній категорії, 5 м в змішаній категорії); Шведов Ілля (17 м в одиночній категорії, 5 м в парній категорії, 5 м в змішаній категорії); представник ЛОДЮСШ - Лема Тетяна (студентка ЛДУФК), яка виборола 5 місце в одиночній категорії.

В молодшій групі львівські бадмінтоністи здобули такі результати: представники Львівської обласної організації ФСТ "Спартак" ДЮСШ "Верховина": Алтунян Роман (4 місце в одиночній категорії, 3 м в парній категорії, 9 м в змішаній категорії); Артьомова Аліна (5 м в одиночці, 5 м в парі, 9 м в змішаній категорії); Жуцький Олег (25 м в одиночній категорії, 17 м в парній категорії, 17 м в змішаній категорії); представник ЛОДЮСШ -Клюк Ірина (17 м в одиночній категорії, 9 м в парній категорії, 1 м в змішаній категорії).

Вітаємо спортсменів та тренерів (Гречанюк Оксану Олексіївну, Ціж Любов Михайлівну, Каратника Івана Васильовича) з позитивними результатами.