28/10/2013 - Із чемпіонату України - з медалями.

 

 

Про підсумки виступу на чемпіонаті України вихованців

СДЮШОР «Спартаківець»

 

З 22 по 25 жовтня у м. Чернівцях тривав чемпіонат України  з вільної  боротьби серед юнаків та дівчат 1998-99 рр.н. у якому взяли участь вихованці СДЮШОР «Спартаківець». Слід відзначити успішний виступ дівчат, які першими розпочали свою боротьбу за медалі.

У ваговій категорії до 37 кг  дебютувала вихованка відділення з смт. Щирець Оксана Чудик (тренер - викладач Ткачишин С.І.), яка у ¼ фіналу поступилася чемпіонці України Рябоволовій Вероніці (ЗПЖ), а в боротьбі за бронзову винагороду впевнено здолала представницю Івано - Франківської області Панків Марту.

У ваговій категорії до 44 кг. СДЮШОР «Спартаківець» представляли дві вихованки: Литинська Андріана, КМС,  (відділення в м. Трускавець, тренер - викладач Білас П.Л.) та Загайська Ольга, МСУ, срібна призерка чемпіонату Європи (учениця ЛДУФК, тренери - викладачі: Ткачишин С.І., Раковський О.Г.). Дівчата зустрілися в ½ фіналу, де із явною перевагою перемогла Загайська О. Фінальний поєдинок з представницею Київської обл. Глемеідою Анною теж закінчився перемогою Ольги. Литинська Андріана здобула бронзову винагороду перемігши представницю Львівської обл. Тимофіїв Христину.

Вагову категорію до 52 кг. представляла вихованка відділення з с. Пісочного учениця ЛДУФК, КМС, Христина Демко (тренери - викладачі: Вуйцік Я.П., Сазонов О.П.). У 1/8 фіналу Христина із рахунком 2 : 7 поступилася представниці Донецької обл. Бобрульці Дарині, яка у подальшому стала чемпіонкою України. В боротьбі за бронзу Христина зустрілась із чемпіонкою Європи, МСУ, Тетяною Ріжко (Київська обл..), якій програла на туше. У підсумку вона посіла  5-те місце у чемпіонаті.

Перемогу у ваговій  категорії до 57 кг. святкувала вихованка  відділення з м. Соснівки, учениця ЛДУФК, КМС, Ангеліна Лисак (тренери - викладачі: Кушнір А.В., Сазонов О.П.).  У фінальному поєдинку Ангеліна з рахунком 7 : 0 здолала представницю АРК  Велесюк Світлану.

У змаганнях серед юнаків спортивну школу представляють: вагова категорія до 35 кг Прачек Назар (відділеня смт. Щирець, тренер - викладач  Ткачишин С.І.), Степюк Олег (відділення м. Трускавець, тренер - викладач  Бирка А.Б.); вагова категорія до 47 кг Паук Дмитро, вагова категорія до 59 кг Убогий Андрій, Василишин Назар (відділеня смт. Щирець, тренер - викладач  Ткачишин С.І.).