28/10/2013 - ІІ турнір з футзалу на Кубок пам'яті Ярослава Кокора

 

ІІ турнір з футзалу на Кубок пам'яті Ярослава Кокора !!!

 

19 жовтня  у м. Буську вібувся ІІ турнір з футзалу пам'яті Я. Кокора. Цей турнір проходив під патронатом ГУДКСУ у Львівській області, оскільки Ярослав працював у УДКСУ Буського району

Особливу подяку в допомозі по організації турніру хочеться висловити Базюку Ярославу Теодоровичу - начальнику УДКСУ у Буському районі,  Володимиру Фурко та Ользі Кокор. У турнірі взяли участь команда ГУДКСУ у Львівській області, команда УДКСУ у Буському районі, команда депутатів Буського району та команда відділу освіти Буської райдержадміністрації. З привітальним словом до учасників турніру звернулись начальник УДКСУ Буського району Львівської області Базюк Я.Т. та начальник відділу видатків ГУДКСУ у Львівській області Москва Р.М. Турнір  розігрувався по коловій системі, кожна команда грала з кожною 2 тайми по 12 хвилин.

Матчі проходили в запеклій боротьбі, тому в іграх інтрига тривала до останніх хвилин про що свідчать результати.  Переможцем кубку стала команда казначейства, перемігши команду Буського УДКСУ у Львівській області з рахунком 5-2 (до останнього матчу суперники казначеїв мали 2 перемоги, щоб перемогти і виграти Кубок їм вистарчало навіть нічиєї ).

            На підведенні підсумків всі команди отримали дипломи про участь у Кубку, а переможці та призери отримали грамоти згідно розподілу місць. Кращим гравцем Кубку став воротар команди казначеїв  Ростислав Бек. Перехідний Кубок вручили  команді ГУДКСУ у Львівській області, який був переданий на збереження сестрі Ярослава Кокора. Друге місце посіла команда Буського РВ ГМВСУ у Львівській області, а замкнули трійку переможців команда депутатів Буського району.

Після турніру команда в повному складі відвідала могилу Ярослава та запалила свічку. Пам'ять про друга, товариша і просто хорошу людину Ярослава Кокора назавжди залишиться у наших серцях.

 

Підсумкова таблиця змагань:

 

команди

1

2

3

4

В

Н

П

М'ячі

Очки

Місце

1

РВ ГУМВСУ

 Буського р-ну

 

 

2-5

4-2

5-2

2

0

1

11-9

6

2

2

ГУДКСУ у Львівській області

5-2

 

2-2

3-2

2

1

0

10-6

7

1

3

Депутати Буського району

2-4

2-2

 

5-2

1

1

1

9-8

4

3

4

ФК "Освіта"

2-5

2-3

2-5

 

0

0

3

6-13

0

4

 

 

Капітан команди

ГУДКСУ у Львівській області  Вацик Павло .