24/05/2013 - Кубок міста Львова з кіокушинкай карате за участю "спартаківців"

25-26 травня у Львові пройде Відкритий Чемпіонат міста з кіокушинкай карате серед дітей та молоді. Учасниками змагань стануть понад 400 спортсменів 1997-2005 років народжень.

Змагання проходитимуть у спортивному комплексі «Грація» (ТВК «Південний» вул.Щирецька,36) з 10 до 18 години. Офіційне відкриття змагань відбудеться у суботу, 25 травня, о 13 годині.

«У перший день змагатимуться діти, для багатьох з котрих змагання такого рівня є дебютним. У другий день змагань на татамі вийдуть більш дорослі і більш досвідчені спортсмени», - зазначив головний суддя змагань, заслужений тренер України з кіокушинкай карате, володар 4-го дану, президент спортивного клубу «Канку» Сергій Мутін.

Окрім вихованців львівського спортивного клубу «Канку», в Кубку братимуть участь команди з кіокушинкай карате із Хмельницької, Волинської областей України.

Цей Кубок є підсумковим в цьому навчальному році. Він дозволить визначити лідерів цього етапу, а також дасть змогу спортсменам та тренерам оцінити свою роботу протягом року, виявити сильні та слабкі сторони, недопрацювання.

Організатором Кубка міста є один з найбільших спортивних клубів України СК «Канку» та правління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради.

Вхід для відвідувачів на Відкритий Кубок міста Львова з кіокушинкай карате вільний.

Мстислав КОЦЬКИЙ-БОБ'ЯК