14/05/2013 - Відкритий весняний футзальний турнір Головного управління державної казначейської служби України у Львівській області «Кубок Західного регіону»

Протягом 11-12 травня 2013 року тривали змагання з футзалу   на «Кубок Західного регіону» організовані Головним управлінням  державної казначейської служби  України  у Львівській області та ЛОО ФСТ «Спартак», за сприяння  управління  з питань фізичної культури та спорту ОДА. На урочистому відкритті учасників змагань  вітали начальник ГУДКС України у Львівській області - Петро Могиляк, та заступник голови ЛОО ФСТ «Спартак» - Ігор Власенко. За традицією, цей турнір проводиться протягом останніх трьох років і цього року  приємно констатувати ,  що він виявився самим представницьким, до Львова завітали сім збірних команд обласних управлінь державної казначейської служби з Івано Франківської, Вінницької, Тернопільської, Волинської, Хмельницької, Рівненської , та Чернігівської областей. Після жеребкування всі команди  було розбито на дві підгрупи6 А і Б. У першій групі ігри проходили цікаво і не передбачувано, у зустрічі Вінницької і Львівської команд, Вінниця легко переграла господарів майданчика, які абсолютно не могли налагодити гру і створити  належний опір супернику. Команда Рівного з незначною перевагою виграла у команди Волині, яка виглядала трошки слабше за інші  команди у своїй групі. Досить несподіваною , цікавою і напруженою видалася гра між командами Вінниці та Рівного.  Вінниця , як явний фаворит цієї групи не змогла перемогти команду з Рівного, яка продемонструвала динамічну, цікаву гру і фінальний свисток арбітра зафіксував нічийний результат , з рахунком 2:2. Решта матчів у цій групі проходили без несподіванок і сильніші команди доводили свою перевагу до логічного завершення- перемоги.

У другій групі, за винятком явного аутсайдера команди Івано Франківської області, боротьба точилася на кожному метрі майданчика і рахунок залежав від певної футбольної удачі. Команда з Хмельницького перемогла Тернопілян , з явною перевагою у два м'ячі,  але поступилася Чернігову, який в підсумку виборов третє місце в підгрупі.

Перший тур ігор за 5-8 місце виявився досить напруженим.  Сильніші команди з Рівного і Чернігова грали з повною викладкою , матч виявився змістовним і багатим на забиті голи. З рахунком 5:4 перемогу святкували  спортсмени з Чернігова. Як правило спокійно і без пристрастей  проходять ігри команд аутсайдерів , але цього разу вони вирували протягом всієї гри, яка закінчилася в основному часі з нічийним рахунком 1:1 і тільки в серії шестиметрових  штрафних ударів перемогу здобула команда Івано Франківська. В  перших півфінальних іграх за верх турнірної таблиці несподіванок не було. Вінниця легко перемогла команду Тернополя з рахунком 4:1, а команда Львівської області в грі з Хмельничанами повністю контролювала хід подій на футбольному майданчику зберігаючи сили на фінальну гру, довівши рахунок зустрічі до мінімально потрібного 2:1. А от гра за третє місце між Тернопільською та Хмельницькою командами  була повною протилежністю груповій грі , де Хмельничани володіли відчутною перевагою і легко здобули перемогу. Команда Тернополя настільки  перевтілилася , що склалося враження про її підміну і провела цей матч якісно і зібрано , довівши рахунок до розгромного  5:1.

Фінальна гра відповідала всім його критеріям, видовищності, повній самовіддачі гравців, відповідної реакції вболівальників на кожну вдалу  або не вдалу  дію гравців і  команди. Львівяни виглядали зібрано і працювали як єдиний потужний механізм,  та по якості гри ні в чому не поступалися супернику, але все ж таки фортуна удачі схилила  терези на бік Вінничан, і  їх кращий гравець- Олександр  Бурдига ( якого суддівська коллегія  визнала кращим гравцем турніру) зумів забити гол , який став єдиним і вирішальним.

За підсумками змагань  всіх учасників турніру  було нагороджено памятними сувенірами , а переможця  та призерів Кубками і дипломами . Швидко промайнув час турніру всі були задоволені, кожному гравцеві він приніс наснагу та гарний настрій, що  запамятовується на довгий час. Всі висловлювали найкращі відгуки про організацію та проведення змагань і запевняли , що з нетерпінням будуть чекати  зустрічей  у наступному році .

Заступник голови ЛОО ФСТ «Спартак»  Ігор Власенко

Наводимо підсумкові результати:

Група А                                               11-12.05.2013 р.  м. Львів СБ УФК

команди

1

2

3

4

В

Н

П

мячі

очки

місце

1

ГУДКС України у  Рівненській області

 

2:2

1:2

3:1

1

1

1

6-5

4

3

2

ГУДКС України у  Вінницькій області

2:2

 

6:1

5:0

2

1

0

13-3

7

1

3

ГУДКС України у  Львівській області

2:1

1:6

 

4:0

2

-

1

7-7

6

2

4

ГУДКС України у  Волинській області

1:3

0:5

0:4

 

-

-

3

1-12

0

4

 

 

Група Б

команди

1

2

3

4

В

Н

П

мячі

очки

місце

1

ГУДКС України у  України у Хмельницькій області

 

2:0

0:1

4:1

2

-

1

6-2

6

1

2

ГУДКС України у Тернопільській області

0:2

 

2:0

3:0

2

-

1

5-2

6

2

3

ГУДКС України у  Чернігівській області

1:0

0:2

 

2:1

2

-

1

3-3

6

3

4

ГУДКС України у   Івано - Франківській області

1:4

0:3

1:2

 

1

-

3

2-5

0

4

 

 

 

 

 

I тур 5-8 місце

1 півфінал

 

2 півфінал

3м Групи Б-4м Групи В

3м Групи В-4м Групи Б

Чернігів

4:1

3:2

Волинь

Рівне

Івано - Франківськ

 

За 7-8 місце

Івано-Франківськ   -  Волинь  2:1

7 м-Івано Франківськ

8 м- Волинь

За 5-6 місце

Рівне  -  Чернігів    4:5

5 м -Чернігів

6 м -Рівне

IІ тур 1-4 місце

1 півфінал

 

2 півфінал

1м Групи Б-2м Групи В

1м Групи В-2м Групи Б

Хмельницький

1:2

4:1

Львів

Вінниця

Тернопіль

 

За 3-4 місце

Тернопіль  -  Хмельницький  5:1

3 м-Тернопіль

4 м -Хмельницький

Фінал

Вінниця  -  Львів  1:0

 

1 м- Вінниця

2 м - Львів

Головний суддя: Ігор Власенко