22/05/2013 - Вітаємо сім'ю Стадніків із поповненням!

Сьогодні, 22 травня, у сімї Андрія та Марічки Стадніків сталася приємна подія. Дружина Андрія Марічка Стадник у одному з львівських роддомів народила дівчинку. Вага новонародженої – 3 кг 250 грамів.

Нагадаємо, що Андрій Стаднік є Заслуженим майстром спорту з вільної боротьби, віце-президентом Федерації вільної боротьби Львівської області, володарем срібної медалі Олімпіаді в Пекіні-2008 року у ваговій категорії до 66 кг.

Марічка Стадник – дружина Андрія Стадніка. Українська борчиня вільного стилю, яка на даний момент виступає за Азербайджан. Олімпійська призерка, чемпіонка світу, триразова чемпіонка Європи. У складі збірної України була чемпіонкою світу 2005 року серед юніорів.

Марічка Стадник – бронзова призерка Олімпійських ігор у Пекіні-2008 року (вагова категорія 48 кг), а також срібна призерка Олімпіади в Лондоні-2012 року (48 кг).

Львівське ФСТ «Спартак», яке представляють спортсмени, вітає сімю Стадніків із народженням донечки та зичить новонародженій донечці здоров’я, щастя та тішити батьків!

Мстислав КОЦЬКИЙ-БОБЯК