26/04/2013 - Х ювілейний турнір з кікбоксингу «Весна Тайфуну»

19-21 квітня 2013 року в спортивному залі Дрогобицької ДЮСШ (вул. Сахарова, 2а) відбувся Х ювілейний турнір з кікбоксингу «Весна Тайфуну», який отримав статус міжнародного у зв’язку з участю в ньому спортсменів з партнерського міста Лєгніца (Польща).

 У змаганнях прийняв участь 101 учасник різної вікової та вагової категорії з трьох областей України (Закарпатської, Львівської, Рівненської), які представляли 11 клубів.

Організаторами змагань виступили: Дрогобицька міська організація ФСТ «Спартак», фізкультурно-спортивний клуб «Тайфун» за сприянням управління з питань фізичної культури та спорту Львівської ОДА і відділу фізичної культури та спорту виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.

Приємно відзначити успішний виступ господарів змагань - дрогобицьких спартаківців (вихованців тренерів Віталія Щкраби, Олега Войтовича та Богдана Мурзи із ФСК «Тайфун», м. Дрогобич), які посіли «левову» долю перших місць.   Ними стали:

                             вікова категорія 12-13 років

до 30 кг – Дмитро Бігуняк – 1-е місце (семі, лайт-контакт);

до 40 кг – Роман Триленко – 1-е місце (семі);

до 40 кг - Олексій Войтович – 1-е місце (лайт)

                            вікова категорія 13-14 років

до 52 кг – Віталій Завалин – 1-е місце (лайт)

                            вікова категорія 15-16 років

до 57 кг – Микола Тряско – 1-е місце (семі, лайт);

до 65 кг – Святослав Циляк – 1-е місце (лайт);

до 78 кг – Сергій Сюдло – 1-е місце (лайт, фул);

до 90 кг – Віталій Антоник – 1-е місце (лайт)

                             вікова категорія «дорослі»

до 57 кг – Андрій Януш – 1-е місце (семі, лайт);

до 60 кг (жінки) – Марія Павлічко – 1-е місце (лайт, фул);

до 80 кг – Богдан Мурза – 1-е місце (лайт, фул, лоу-кік)

Кращим серед закордонних кікбоксерів став Лукаш Дембіцький – 2-е місце (лоу-кік). Інших два гостя з Лєгніци посіли треті місця по версії лоу-кік.

Львівська обласна організація ФСТ «Спартак» нагородила спеціальними кубками двох кращих спортсменів турніру: Богдана Мурзу (ФСК «Тайфун» м. Дрогобич) та Тараса Хацкевича (ФСК «Патріот» м. Стебник, два 1-х місця (лайт, фул)).

Спеціальним призом відзначено керівника спорту м. Лєгніца Генрика Здановіча за великий внесок в розвиток партнерства між містами Дрогобича та Лєгніци у сфері фізичної культури та спорту.

Від організаторів змагань велика подяка усім спонсорам за допомогу в організації Х ювілейного турніру.