26/03/2013 - «Спартаківське» «Крило Успіху» Ірини ГУСЯК

У вівторок, 26 березня, в актовій залі Львівського державного університету фізичної культури відбулося вручення Почесної відзнаки Львівського державного університету фізичної культури імені професора Івана Боберського.

Номінантом на цю відзнаку стала Лариса Барабаш-Темпл, яка проживає в Атланті США, але у ці дні перебуває на Львівщині. Зазначу, що пані Лариса є видатним організатором громадсько-суспільного та спортивного життя української громади західної діаспори, одна із активних зарубіжних партнерів НОК України, аташе НОК України у 1994-2000 роках. З вітальним словом виступив ректор ЛДУФК, професор Євген Приступа, Мирослав Герцик, доцент кафедри олімпійської освіти ЛДУФК, почесний ректор ЛДУФК, член-кореспондент Української Академії наук, а також директор Львівського училища фізичної культури Степан Родак та інші гості події. Нагадаю, що Львівська облрада проголосила 2013 рік на Львівщині Роком видатного діяча української національної фізичної культури Івана Боберського з нагоди відзначення 2013 року 140-річчя від дня його народження.

Під час цієї урочистої події також відбулося вручення відзнак відділення НОК України у Львівській області – «Крило Успіху» кращим спортсменам та їхнім тренерам за підсумками окремих місяців 2012 року.

А саме: Дмитро Грачов, тренер – Віктор Михайленко (кращий спортсмен квітня); Віталій Вергелес, тренер – Роман Бундз (кращий спортсмен червня); Яна Шемякіна, тренер – Андрій Орліковський (краща спортсменка липня); Наталя Синишин, тренери – Олег Сазонов та Віктор Глібенко (краща спортсменка вересня); Ірина Гусяк (ФСТ «Спартак»), тренери – Петро Білас та Орест Скобельський (краща спортсменка жовтня); Юлія Благіня, тренер – Олег Сазонов (краща спортсменка листопада); Павло Коростильов, тренер – Валентина Коростильова (кращий спортсмен грудня).

Нагадаю, що декілька днів тому "спартаківка" Ірина Гусяк стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи з вільної боротьби у ваговій категорії до 55 кг, який завершився у столиці Грузії Тбілісі.

Мстислав КОЦЬКИЙ-БОБЯК